What's on your mind..?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Amon, ndërhy sa herë të kesh frymëzim.
Vetëm na thuj na i gjo t’re 😊
Nqs i dije pse pyet kot pra?! 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kush të pyeti ty?!
A the nderhy? Dhe une te pyeta. Ti pse nuk pergjigjesh?! 😁
Pastaj, kjo forma e komunikimit ku për tjetër gjë ju pyesin e për tjetër gjë përgjigjeni, nuk është ndonjë zotësi 😁
Jo une pZ u perpoqa qe te te pergjigjesha fiks per pyetjen qe kishe bere ti (me aq sa e kuptova), ndaj dhe nderhyra ne fakt. Perndryshe as nuk e kam bere ndonjehere lojen e fjaleve me njeri, dhe aq me teper nuk do e beja me ty.
nejse
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
gjuminnnn.
me ka trokitur tek te dy syte.
Night all.
 

Narta

Antarë i Respektuar
Apel në këtë 25 Nëntor:
- Nuk është dashuri nëse të bën keq.
- Nuk është dashuri nëse të kontrollon.
- Nuk është dashuri nëse të rreh.
- Nuk është dashuri nëse të poshtëron.
- Nuk është dashuri nëse dyshon në aftësitë e tua intelektuale .
- Nuk është dashuri nëse nuk respekton vullnetin tënd.
- Nuk është dashuri nëse bën vetëm seks.
- Nuk është dashuri nëse dyshon vazhdimisht në fjalët e tua.
- Nuk është dashuri nëse nuk ka besim tek ti.
- Nuk është dashuri nëse të pengon të studiosh apo punosh .
- Nuk është dashuri nëse të tradhëton.
- Nuk është dashuri nëse të quan budallaqe apo të paaftë.
- Nuk është dashuri nëse më shpesh qan sesa qesh.
- Nuk është dashuri nëse rreh femijët e tu.
- Nuk është dashuri nëse gënjen vazhdimisht .
- Nuk është dashuri nëse të krahason me të tjerat e të bën të ndihesh e pavlerë .

Nuk është dashuri është abuzim.
Ti meriton dashuri, shumë dashuri .
Është një jetë e tërë aty jashtë për t'u jetuar e shijuar plotësisht...
Është jeta jote !
FB_IMG_1669364725345.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne mendje kam mendjen time te ndritur,cik te turbulluar sot,por shiu vrensirat dhe breshri jane fenomene natyrore,ku as mendja njerzore nuk ben perjashtim. :p
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Dhuroni miresi, buzeqeshje.
Mirekuptoni,falni dhe duajini njerezit e perqafojini kur me se shumti e kane te domosdoshme pranine e njerezve.
Mos lendoni,mos merzisni askend.
Te gjithe luftojne per dicka qe nuk eshte e ASKUJT.
Jetoni ne harmoni, duke bere njerez te lumtur thjeshte dhe me nje "si je" te sinqerte!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dikur te vjetrit thoshin: E Diela eshte dita e zotit.
Robi pushon, relaksohet, ok atehere iknin dhe ne kishe dhe falenderonin zotin.
Por sot tek shijoj kete dite qe ndricon dielli si me qene pranvere, fjeta deri ne 8:10,u zgjova ngadale dhe ne forme te paqte dhe pa nxitim.
Mu kujtua thenia e te parve.
Po e Diela vertete eshte dita e zotit.
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Në moment që ti heq dorë nga parimet tua, nga personaliteti yt, dhe nga karakteri që ke, duke u munduar që të kënaqësh të tjerët atëherë ti do humbasësh edhe veten edhe ata...
Kush të do, të njeh e kush të njeh të pranon ashtu siç je. E kush nuk të do, nuk do te të njoh kurrë, e ai që nuk të njeh nuk ka mundësi te të pranojë sado që mundohesh të i ofrohesh.

317998730_5465012900295151_2447912973909328613_n.jpg
 
Top