What's on your mind..?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mendoj qe ne mendje tani ,kam nje perzierje acide bazike mendimesh,dhe kam nevoje urgjente per shplarje trush. ahahahahhahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kudo që të duash të shkosh,
gjithmonë duhet të fillosh nga vetja..

Antonio Curnetta
 

Jetmira

V.I.P
IMG_20221005_183725.jpg
Thjesht dua të arratisem.
Të mos marr as telefon,asgjë me vete.
Thjesht dua të qetsohem🤗🤗
Të ec zbathur në barin e gjelbër,dhe të përhumber.
Le të zhdukem për disa sekonda nga ky realitet.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nje kenge super qe po degjoj tani me kufje, por qe sja di titullin, e degjoj cdo dite pothuajse .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Cfare qetesie ka pllakosur forumin ... do kenaqem duke folur me vete 😜
Agapiii mou,ec folim bashke.
Cats Reaction GIF

ahahhahahaha.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Unë të kërkova të thyesh krevatin,e jo shpirtin.
💔💔
Nuk e ke keq ti .. me mire ta thyej e te ngrohemi dimrit. Perdorim edhe kashten e dyshekut per te ndezur zjarrin, edhe derrasat per tu ngrohur. Me kete rast bleme edhe nje krevat te ri me susta dhe dyshek me pambuk😂
 

Jetmira

V.I.P
Nuk e ke keq ti .. me mire ta thyej e te ngrohemi dimrit. Perdorim edhe kashten e dyshekut per te ndezur zjarrin, edhe derrasat per tu ngrohur. Me kete rast bleme edhe nje krevat te ri me susta dhe dyshek me pambuk😂
O faqezi😆😆😂😂😋
Poo jo tgjitha në publik😟😟😔
Si nuk të mban gjë ajo gojë.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Oree, po ku i kemi anetaret!? :(
Cna ka gjettttt. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ja erdha une .. po erdha vetem 😜
po c`eshte ajo qe thuaaa agapi mou,kur vjen ti eshte si me ardhe tere lagjia,bashke me kotelet . ahahhahahaha.
 
Top