What's on your mind..?

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Zbrastesia kulturore e viteve qe lam pas na ka dergu para nje gjungle mendore dhe dukemi si te humbur ne amazone.

Kshtu fizikisht jetojme te lire por shpirtin e kemi rob te 700 drynave. Pa liri te mendjes dhe shpirtit s'ka liri.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ngriuuu Neveee, ke nje mal me pune .
 

MoOgli

Patronazhist i grave te FV
Po shoh reklamen e ksaj Collagen qe u rregullon kamt pleqve dhe me erdhi ne mendje 1 ide biznesi qe ket ilacin collagen ta perzijne me pak ekstazi qe meqe kamt iu rregullun tbajne dhe seks pa problemet e ngritjes kamve 😋😂😂
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
…………………………….
 
Top