• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

kitrra 123

plak gjufurrak
Varferia jone shpirterore perparon dukshem ndaj asaj ekonomike.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne jemi e vetmja shoqeri (kaste) ne bote qe mbjell moral :unsure: e korre mekate.
 

Endrra

VIP
Ata qe vdesin, ne te vertete nuk vdesin, por behen te padukshem per syte tane. Ata vazhdojne te jetojne, ne një apo ne disa dimensione te tjera, larg ose edhe prane dimensionit tone te jetes, dhe zhvendoset menyra e komunikimit me ta, per t'i pare e per te na mesuar, duhet te kujtojme dashurine qe na kane dhene dhe dashurine qe u kemi dhene kur ishin mes nesh.
 
Top