Votoni oferten qe mendoni se eshte e duhura

Votoni


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shtypshkronja "Milenium"Pershendetje

Per librin qe kerkoni te realizoni, duke u nisur nga biseda qe beme bashke, kemi keto propozime dhe cmime si me poshte :

formati i librit final : 14.5 x 20.5 cm
nr fq : 70-100
kapaku : 350 gr mat i plastifikuar
libri me qepje me pe + ngjitje

versioni i pare : shtypi i librit bardh e zi faqet e brendshme , kopertina me ngjyra
letra : 80 gr voluminoze ( e verdhe )
sasia 500 cp x 124 leke / cp

versioni i dyte : shtypi me ngjyra komplet
letra : 100 gr offset ( e bardhe )
sasia 500 cp x 231 leke / cp

cmimet jane me leke te reja dhe kane te perfshire brenda edhe sherbimin e faqosjes se librit dhe dezajnin e kopertines .

redaktim ne nuk bejme, keshtu qe materiali duhet te vije i gatshem i redaktuar, me pas ne e nxjerrim versionin final si liber gati per shitje .

Per cdo paqartesi, mbetemi ne kontakt .

--

Gjithë të mirat, / Best Regards /
Kozmeta BARDHOSHI
Financiere

QSFylOFUw7fEn6vFyPrA3Tffsx4ftYW3d1rjrDk7gFwTVgeSjex5Kd3HHTb0d4AW7e7Og2P-ewu8aq3Ihrxg4XSu5q8dnNRKELrFUL1b9yojqCwb_V2-3nLcvKMcF2ak1Msja4UkO2cwSbp8zPxo1dSU4VY=s0-d-e1-ft

financa@mileniumiri.al
Tel: +355 67 200 3980
Adress: Autostrada Tiranë - Durrës, km 26, Durrës, Albania


Shiko fotografinë 1711987Shiko fotografinë 1711988
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ju lutem votoni per ke oferte jeni si dhe mendimin tuaj mbi formatin
Me dizajn apo pa dizajn
 

WxP

Vetem i Bebw
Votova millenium per librin me ngjyra 500 x 231 = 115,500 total qe ne euro eshte afersisht 970 euro.

Edhe nje pytje Design te kapakut eshte ne cmim ? Dmth do e bojn designin millenium ?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jam me SHumicen Normale :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Votova millenium per librin me ngjyra 500 x 231 = 115,500 total qe ne euro eshte afersisht 970 euro.

Edhe nje pytje Design te kapakut eshte ne cmim ? Dmth do e bojn designin millenium ?
Po libri i perfunduar eshte aq
Por pa redaktim
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Une jam i mendimit qe kopertina duhet te kete finesen e saj, por edhe duhet te transmetoje terheqje, diçka prestigjoze.

Normalisht duhet t'ja besojme nje shtypshkronje dinjitoze ne tregun shqiptar.
 

WxP

Vetem i Bebw
Ok se lex at pjesen... shofim sa faqe behen dhe tshofim per redaktimin...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Une jam i mendimit qe kopertina duhet te kete finesen e saj, por edhe duhet te transmetoje terheqje, diçka prestigjoze.

Normalisht duhet t'ja besojme nje shtypshkronje dinjitoze ne tregun shqiptar.
Te treja kto jane prestigjioze.
Di ndonje tjeter ti kontaktoj?
Se sdo i ndajme nje ktu e nje atje
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Nuk mund te na benin secila nga keto nje projekt shembull, qofte edhe me pagese, keshtu e shikojme edhe e prekim, normalisht kemi se mbi çfare te diskutojme ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk mund te na benin secila nga keto nje projekt shembull, qofte edhe me pagese, keshtu e shikojme edhe e prekim, normalisht kemi se mbi çfare te diskutojme ?
Nuk te ben askush dicka te tille.
Ska kohe askush te harxhoj me askend
Mendon se sdo e kisha bere nje kerkese te tille?
Nuk behet fjale per broshura te gatshme....
 

Didi

C'est la vie.
Votoniiiiii
Votoniiiiii
Votoniiiiii
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Bera nje perllogaritje mbi dy ofertat per te cilat , eshte votuar me se shumti

Kini parasysh qe Shtypshkronja "Pegi" perfshin edhe redaktimin brenda

Shiko fotografinë 1712938


Dhe ne baze te kesaj perllogaritje , them se te gjithe duhet te shkojme me "Pegi Botime" , vetem nese vendosni qe libri mos redaktohet!
 
Redaktimi i fundit:

Hera

Banned
Jam per "milenium"
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shikoni kete qe nisa , me vlera e perllogaritje


Shtoji edhe faktin se Pegi eshte me prestigjoze se milenium
 
Redaktimi i fundit:

WxP

Vetem i Bebw
Eshte po e njejta gje, rretullohen ofertat po me i vend, kshu qe per mua nuk ka rendesi Nr i kopjeve, pasi 300 libra jan shume per ne qe nuk duam ti shesim ne librari, ose po do shiten dhe te ardhurat do ti kalojn mirmbajtjes se faqes do na duhet edhe nr i kopjeve!

Une them te bejme dicka serjoze, me ngjyra. Pegi apo Millenium bejne diference vetem nga nr i kopjeve, nese do vendosim ti shesim Duhet millenium nese jo Pegi.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Eshte po e njejta gje, rretullohen ofertat po me i vend, kshu qe per mua nuk ka rendesi Nr i kopjeve, pasi 300 libra jan shume per ne qe nuk duam ti shesim ne librari, ose po do shiten dhe te ardhurat do ti kalojn mirmbajtjes se faqes do na duhet edhe nr i kopjeve!

Une them te bejme dicka serjoze, me ngjyra. Pegi apo Millenium bejne diference vetem nga nr i kopjeve, nese do vendosim ti shesim Duhet millenium nese jo Pegi.
Diferenca behet ne cilesi (qe Pegi e ka shume here me te mire ,,,mendoj) Plus redaktimin
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP

WxP

Vetem i Bebw
Si te jet me e mira ;) Po kacilsi, Pegi ok
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top