Votoni krijimet e muajit Nentor!

Votoni krijimet e muajit Nentor!


 • Totali i votuesve
  21
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Edhe pse me voten e Wxp qe ska votuar asnjehere :p prap shkrimi nr 1 nuk fitoi
ama ishte si me i realizuari.

Mon urime edhe pse shkrimet e tjera qe ve ne fv jane dhe me te mira.

Wxp ka tre muaj qe voton...sigurisht duke e kujtuar sa here e shoh :)

rrofsh nick...po tek e fundit ti e di , ceshtje frymezimi eshte jo detyrimi! :)

puc
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Wxp ka tre muaj qe voton...sigurisht duke e kujtuar sa here e shoh :)

rrofsh nick...po tek e fundit ti e di , ceshtje frymezimi eshte jo detyrimi! :)

puc

Kot hapa muajin qe shkoi po ahe , skish gje.

Se di vallai por me ra ne sy se zakonisht se ben, aq.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Urime Monique!

Eshte bukur kur fiton dashuria :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Urime Mono! :)
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Urime Monique. Suksese te metejshme!

Urime Don_Arbas, Nicktjeter, Nevertiti, Soulmind dhe Arlea.

Faleminderit per krijimet.

Darius
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

monique urime per fitoren .
me pelqwj nje shkrim me lart qe thoshte bukur kur fton dashuria..bashkangjitem ketij perkufizimi!
suksese te gjitheve per muajn ne vazhdim.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Urime Mon! :)

s9bPVaK.gif

Ndersa kete e kam per veten time qe s'po fitoj asiher. :p

raw.gif

po shkrimi yt paska marr dhe voten time !a nuk do me qerasesh mua hiq ti ! edhe pse e di se do mendojn se e kam dit se eshte shkrimi yt ,Por sinqerisht nuk kam dit gje ... Urime se me pelqyen vargjet .
 

Attachments

 • s9bPVaK.gif
  s9bPVaK.gif
  964.4 KB · Shikime: 0
 • raw.gif
  raw.gif
  859.3 KB · Shikime: 0
 • s9bPVaK.gif
  s9bPVaK.gif
  964.4 KB · Shikime: 0
 • raw.gif
  raw.gif
  859.3 KB · Shikime: 0

Abisi

larguar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Urime edhe Nickut qe,paska marr voten time..shkrim shume i bukur :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

lol lol te dija une qe ishte e jotja,kisha sjelle edhe dy mikeshat e mia qe jane tek ky forum,per te te votuar ty :p

Nese jane anetare te reja ti e di qe ato i maltrajtoj :p

Heren tj tashi vath ne vesh :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Te lumte pena kacurele.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top