Video-skandali/ Mamaja rreh barbarisht e godet me thikë djalin e mitur-Stop-13 Prill 2021

A. D. denoncon ish gruan dhe tregon historinë e familjes së tij mes dhunës së gruas ndaj dy djemve, njëri 28 vjec dhe i vogli 14 vjec. Gruaja E.D vuan nga bipolariteti dhe ajo u bë e dhunshme dhe me një personalitet problematik.Burri u detyrua të filmonte dhunën dhe sjelljet e gruas, duke dhunuar djalin 14 vjec.
Edhe ky i fundit tregon, se si dhunohej nga nena e tij, kur ishte vetëm 11 vjec. Djai i vogël manifeston sot probleme psikologjike, për shkak të dhunës së pësuar. Djali dhe babai dëshmojnë, se djalit i ka ndodhur një gjë e tmerrshme në Korcë, ku nëna kishte zënë një të dashur. Kur ishte vetëm 10 vjec e ëma i ka dhënë marijuanë. “Stop” publikon disa video të dhunës dhe gjendjes psiqike të nënës problematike.View: https://www.youtube.com/watch?v=Qevj_FBSpC4/TVKlan
 
Boo e pash mbrëmë këtë , sa femër pa karakter ...se di gjynah që bëhen nëna këto femra .Të shkretët fëmijë që do e vuajn gjithmonë këtë pjes(traumë) .Se kuptoj as këtë shtet se si i neglizhojnë të tilla raste ku zonja në fjalë duhej trajtuar në një spital rehabilitimi me psikologë dhe të kurohej tamam ?.
 
Kafsheri , se ska fjale te thuhet
Ky eshte edhe gabimi qe behet , ne procesin e divorcit duhet te merren prinderit ne pyetje nga psikologu e jo femijet!
Se po i lene ne ngarkim jete njerezore e patate

pfffffffff
 
Top