Vetingu Lauri & Hera

E kalojn vetingun lauri dhe hera?


  • Totali i votuesve
    17
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lauri

Anunnak
Ashtu qofte.
Por duke qene mashkull vete eshte genjeshtra me e madhe e thene nga meshkujt ne pergjithesi. ?

E thene kjo bukuria fizike nuk eshte gjithcka, por ka rendesine e vet, ashu sic ka ana shpirterore ..etj
Bukuria fizike e femres zë vendin 3 tek unë. ;) Nuk është primare :)
 
Rikujtoj qe çiftet me "foto" kan probabilitet me te madh per te marre shumice vote dhe besushmerie, ne rast te kundert verdiktin final do e mbyllim duke marre parasysh edhe komentet e antarve perveç votes
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ashtu qofte.
Por duke qene mashkull vete eshte genjeshtra me e madhe e thene nga meshkujt ne pergjithesi. ?

E thene kjo bukuria fizike nuk eshte gjithcka, por ka rendesine e vet, ashu sic ka ana shpirterore ..etj

O po per zotin (Nga frika Jam bere dhe besimtare)
Ne fillim te shofin nga koka der tek kembet madje me ndonje pitstop para e mbrapa!
Kush te shef zemren o vlla
Parakolp e prapakopl :p
 
Tani qe u perhap ky virus e kuptova qe e kam
Sa her shof kinez me ben zemra bam bam bam stay away lol
Nuk eshte zemra ajo
eshte lepri qe dridhet brenda teje ?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
???? @Tomka dhe po vura foto sdo thote Kush eshte me e bukura secila ka bukurine e saj .... @Desa eshte nje femer e bukur ...a jam apo Jo une e bukur ska rendesi .....me vleresojne ato qe me njohin rrealisht dhe kjo mjafton per mua ....
@Tomka njeher ka venduar hera foto , dhe thjesht jam mahnit . Top modele sinqerisht , gjith jemi te bukur por me te bukur se ajo skam pa... pastaj menjeher e editoj foton :(
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
@DeliriumMind flm .....magjia e @Desa nuk do humb asnjehere ishte nje loje shume e bukur dhe nje pershkrim magjike.....por sic e the ecim perpara me nje aspekt te vogel qe nuk e dini une e @Lauri sjemi thjesht ne loje na lidh rrealiteti dhe kete rrealitet e kemi shume kohe thjesht tani e pame te dalim publikisht ?
Me kte qe ka thene Hera e ka mbyllur fare kte diskutim!
Po, po, po.?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
As nuk e vija ne dyshim kte qe thua pamvarsisht modestise se Laurit qe pamjes se jashtme si jep rendesi ?
Nuk i kam ndjek kret komentet.
Po e genjen icik veten
Gjen e 1 qe shohin meshkujt eshte paraqitja ?.
Por ktu sdmth se nuk e shohin te brendshmen .thjesht disa thuan : bukuria e shpirtit te reflekton dhe fytyren . :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PEr hajr i shalla,:p
sigurisht qe pro.
 

Hera

Banned
@Tomka njeher ka venduar hera foto , dhe thjesht jam mahnit . Top modele sinqerisht , gjith jemi te bukur por me te bukur se ajo skam pa... pastaj menjeher e editoj foton :(

Ku e mban mend o shejtane e bukur ....☺☺☺
 

Desa

Felix - Culpa
Mos them të vetmit. Gjithsesi PO
@Lauri e pati një mbretëreshë që e trajtoi shumë më shumë se një mbretëreshë. ?
Tani ka fatin të ketë një perëndeshë.? @Hera

Ju përqafoj të dyve ??
 
Mos them të vetmit. Gjithsesi PO
@Lauri e pati një mbretëreshë që e trajtoi shumë më shumë se një mbretëreshë. ?
Tani ka fatin të ketë një perëndeshë.? @Hera

Ju përqafoj të dyve ??
Desa aktualisht çfar je?
kuroren e ke dorzuar apo do ta mbash?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Mi di spiace DM qe t'eshte dukur ashu por ska lidhje fare me diskriminim.Se u bon shume serioze komentet ktu. ?

Une se vej ndyshim qe ti mund t'jesh shume e bukur, por per nje teme te hapur publikisht ku kerkohet nje mendim nga anetaret ne kemi vetem nje ane te medaljes qe eshte lauri sepse e kemi pare ne foto dhe eshte djale persembari, Heren se njohim fare, thjesht ishte sugjerim, por sdo t'thote qe duhet ta marresh parasysh ?.
Hera ka vene foto kur ti sishe ne fv ?
 

Desa

Felix - Culpa
Desa aktualisht çfar je?
kuroren e ke dorzuar apo do ta mbash?

Ajo që kam qenë gjithmonë.
Cilën kurorë?
Atë të Laurit e vodhi @Frank e bleu veturë ☺
Atë të dashurisë, kam lindur me të, as nuk jepet as meret ?
 

elle

Chill
Me thene te drejten Hera me duket si nje Desa junior :)
Kane shume ngjajshmeri kjo tregon per zgjedhjet qe ben Lauri , vetem te nje tipi femre e jo tjeter
Kjo eshte besnikeri lool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top