• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vendi ku jetoni,me foto!

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Ketu kush deshiron mund te ver foton e vendit ku jeton,
ne shqiperi apo jashte saj,ne menyre qe te njihemi me vendet ku jane shperndare shqiptaret dhe anetaret e FV ne gjithe boten.


vendi ku jetoj une....ATHINA
 
Last edited:

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
o Milano be Milano, veni ma i bukur n'bot, e kush se njeh se:D...hajde thithni helem alias smog se gratis osht:D...
 

Attachments

Top