Vatra e Shqiptarve ne Itali

Lauri

Anunnak
LOL akoma ne Firenze jeni ju.
Ore une desha tu pyes, nese dini se do behet ndonje organizim te shqiptareve ketu ne Itali per festen e flamurit.
 

Aisha

Anëtar i ri
O vajza djem ,o burra e gra shqiptart e italise .
a mund te marre pjese dhe une ne kte temen tuaj ???
jo per ndonje gje po nuk hyj dot pa leje une si zakon ...
e se behet ndonje takim ktej nga Milano me beni te ditur dhe mua ,,grazie ..
 

Lauri

Anunnak
O vajza djem ,o burra e gra shqiptart e italise .
a mund te marre pjese dhe une ne kte temen tuaj ???
jo per ndonje gje po nuk hyj dot pa leje une si zakon ...
e se behet ndonje takim ktej nga Milano me beni te ditur dhe mua ,,grazie ..
Si jo moj, je ne soferen e duhur.
Sa per takimin eshte e veshtire te vihen ne nje fjale keta shqiptaret e italianizuar.KLM
 

Trendelin

FULL OF PATOS
LOL akoma ne Firenze jeni ju.
Ore une desha tu pyes, nese dini se do behet ndonje organizim te shqiptareve ketu ne Itali per festen e flamurit.

Ktej nga zona "ime" ka mundesi te vij Sinoni t'na mallengjej me zerin e tij kengetar!!! :bum :bum :bum

ps: :lol:
 

Lauri

Anunnak
Ktej nga zona "ime" ka mundesi te vij Sinoni t'na mallengjej me zerin e tij kengetar!!! :bum :bum :bum

ps: :lol:

Do vime dhe te mallengjehemi lol.
Na jep info me te detaljuara
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O lauri ketu ne pisa eshte nje konivkt studentor "rosellini" ikim atje e bejme festat e 28 29 nentorit
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ktej nga zona "ime" ka mundesi te vij Sinoni t'na mallengjej me zerin e tij kengetar!!! :bum :bum :bum

ps: :lol:

Erdhi edhe ketu para ca kohesh ai sikur falas te ishte ne bote qe nuk do shkoja LOL
 

Lauri

Anunnak
O lauri ketu ne pisa eshte nje konivkt studentor "rosellini" ikim atje e bejme festat e 28 29 nentorit
Eshte nje manifestim apo cfare? Me fol me teper Hosti
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ca manifestimi o lauri feste Shqipetaret e atij konvikti marrin leje nga organet kompetente edhe bejne nje feste me rastin e dites se flamurit ka femra muzike shqipe pije valle etj etj,po sigurova hyrjen ta them une nese ti je i interesuar gjithmone.
 

Lauri

Anunnak
Ca manifestimi o lauri feste Shqipetaret e atij konvikti marrin leje nga organet kompetente edhe bejne nje feste me rastin e dites se flamurit ka femra muzike shqipe pije valle etj etj,po sigurova hyrjen ta them une nese ti je i interesuar gjithmone.
Hosti te shtunen me 29 jam dakort.Me bej nje bilet-hyrje.
Do marr pushken dhe flamurin ne dore ate dite.

ps.E prishe me ate fjalen "ka femra" :dong: ku do shkojme pa femra lol
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Hosti te shtunen me 29 jam dakort.Me bej nje bilet-hyrje.
Do marr pushken dhe flamurin ne dore ate dite.

ps.E prishe me ate fjalen "ka femra" :dong: ku do shkojme pa femra lol

LOL une kam nje kallash si thua ta marr ate,nese une po interesohem ti them ca shokeve qe kam te ai konvikti nese ato me thone hajdeni do ikim nese nuk na thone do ikim me zor LOL
 

Lauri

Anunnak
LOL une kam nje kallash si thua ta marr ate,nese une po interesohem ti them ca shokeve qe kam te ai konvikti nese ato me thone hajdeni do ikim nese nuk na thone do ikim me zor LOL
Kush eshte ai qe na ndal neve me pushke dhe flamure ne dore ore cun.
Le te rrezohet edhe kulla e Pises, ne do hyme ne feste pa tjeter
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Kush eshte ai qe na ndal neve me pushke dhe flamure ne dore ore cun.
Le te rrezohet edhe kulla e Pises, ne do hyme ne feste pa tjeter

Roja te portineria LOL
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
E PASKAN QIT KOKEN SHQIPOT KNEJ KU JENI O TALJONA SE JENI BO PER MALL:droge::)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O angel po na dhe ti pak mall edhe behemi ne te tjeret LOL
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hahahaahah ku ka o bo keq o rrit cmimi LOL po na lejn pa buke
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
As te cmallen si lejn njerzit keto se kerrnac jane keto italjanet e dreqit
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
As te cmallen si lejn njerzit keto se kerrnac jane keto italjanet e dreqit

po he pra popull leshi ka lezet shqiptari vje te tako te puth heq mallin mer plak direkt me taljont leshte ska puthj takime malli nuk hiqet
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

ktu ne rome me 28 nentor do ngrihet flamuri mbi koloseun

u ngrit me bne fund apo se ngriten si shkoj ? spaska trafik fare jan bo taljon ropt vetem pune e shpi din sjan fare per qyfyre
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

u ngrit me bne fund apo se ngriten si shkoj ? spaska trafik fare jan bo taljon ropt vetem pune e shpi din sjan fare per qyfyre


e ngritem e ngritem .... ca me i bo ktyne mer plak .... po sdo jene te gjith per qyfyre mer aman ....na duhen edhe ata qe na mbajne pak lart seriozitetin :p
 

kado

Antarë
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

un personalisht jam ambientuar mire, ndoshta sepse kur erdha isha 11 vjeç...
megjithatè te ambientohesh nuk do te thote qe te hedhesh posht traditat dhe kulturen tende por te mesosh te pranosh culturen e nje shteti tjeter...
qe ne fund te fundit nuk eshte dhe aq keq...
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

ska si al me lali ska me thene je msuar mire apo keq ne it ske ca bo re ske ku iken gjith ropt vari lesht knej nga al je shpi tate lene se spo me behet me ik mo
 

Sefer Daja

drague
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

un personalisht jam ambientuar mire, ndoshta sepse kur erdha isha 11 vjeç...
megjithatè te ambientohesh nuk do te thote qe te hedhesh posht traditat dhe kulturen tende por te mesosh te pranosh culturen e nje shteti tjeter...
qe ne fund te fundit nuk eshte dhe aq keq...

Jepini cunit reputazione se e qaka shqipen.komplimente.:)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

cfare ti jap re safero un mezi i kam kto rep si jap njeriut kohet e fundit kam fillu me heq hahah
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

cme ka gjetur mua te shkretit kan ik pr shele albanazt e italis hahah
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

un jam shum mire ne itali top fare....

oj dallavere qeke zju vone sot me duket ej ne livorno e be plazhin ti se mund dhe te takohemi padashej hah
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vatra e Shqiptarve ne Itali

oj dallavere qeke zju vone sot me duket ej ne livorno e be plazhin ti se mund dhe te takohemi padashej hah

LOL LOL Sa afer qenket me njeri tjetrin juve , kam frik se mos perplaseni rruges ndonje dite hahahaha
 
Top