Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

sexy_pussycat_

Maçokε.
Po ju japim dhe Ju-ve nje Shance.....°;)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pse kapeni per floke nzenka?
 

Hope

◕‿◕
***

Shiko fotografinë 1918603

Unë laj thaj një kam .

Po ty çfarë të mundon që akoma se ke gjetur?

... a hy shkues per ty ?

*
Boo, kisha nje qe e ndaja me @Arfenilla (@AnaVie sa per info :p), e tani kane vendosur te behen qeveri independente, me kane braktisur ne fshat vetem, nderkohe qe ata shetisin neper Zanzibar...
E zeza une duhet te mbaj tere katralionin me femije!
Kush mer nje femer me femije, persiper?
 

dangerous

* * *
Boo, kisha nje qe e ndaja me @Arfenilla (@AnaVie sa per info :p), e tani kane vendosur te behen qeveri independente, me kane braktisur ne fshat vetem, nderkohe qe ata shetisin neper Zanzibar...
E zeza une duhet te mbaj tere katralionin me femije!
Kush mer nje femer me femije, persiper?
*** *
Qènke moderne që e ndalen me shoqërisë.
Qeveri independente apo vetèm nè çift...
Merri pensionin që të ushqesh fëmijët e në fshat do kesh një cop baçe e lope ke .,
Gjej ndonjë tè pasur qè nuk ka fèmijè atje nè fshat pèr inatin e Zanzibarit .

Pse ju gocat e fv., shkoni kaq mirè me njëra - tjetren ?
 

Hope

◕‿◕
*** *
Qènke moderne që e ndalen me shoqërisë.
Qeveri independente apo vetèm nè çift...
Merri pensionin që të ushqesh fëmijët e në fshat do kesh një cop baçe e lope ke .,
Gjej ndonjë tè pasur qè nuk ka fèmijè atje nè fshat pèr inatin e Zanzibarit .

Pse ju gocat e fv., shkoni kaq mirè me njëra - tjetren ?
Vetem ne cift jane qeveri independente :p

Po lopet i kam une, bahcen po e po, femijet ja shyqyr te riten pak e ti ve ne punet e shtepise qe te mbijetojme e mos arrime te gjithe ne cmendine :p

Ps: ku ke pare ti femra qe nuk shkojne mire?
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Llafosen dhe tregojne hallet e tyre te shkaktuara nga burrat /wannabe kokoshat :p:p
Ti i ke shkruar afër por përgjigjia jote ka brenda"malitiosus" ne mashkujt jemi të pikum prej qiellit lool
Du femra dhe një pulë bëjnë pazarlool
 

Rinaa

mjau
bera google pyetje dhe me nxori kte

3: Women and chicken
What is the similarity between women and chicken?
Both have a big ass, a small brain and love to sit on a stick!

ofenduse : )
 

Rinaa

mjau
un kerkova per pyetjen e petririt , po sbesoj e ka pasur aty llafin ai i repsketon femrat lol
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
bera google pyetje dhe me nxori kte

3: Women and chicken
What is the similarity between women and chicken?
Both have a big ass, a small brain and love to sit on a stick!

ofenduse : )
Të hangert gogli me gjithë këpuct me take lool
E kam shkruar më sipër
"Dy femra dhe një pulë bashkë bëjnë pazar dmth llafe pa fund"lool
 
Top