UFO-t na vizitojnë kur jemi në gjumë

Loverboy

A pretty face can never trick me
Spo di a me flejt tash a jo ?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Paraliza ne gjume eshte gjysem orgazem :p

Dhe pse kam lexuar se kjo vjen nga periudha te forta stresi. Ajo ndjesia qe do te levizesh por sleviz dot dhe vetem je e afte te degjosh,magnifique
 

Aki

misfit
Paraliza ne gjume eshte gjysem orgazem :p

Dhe pse kam lexuar se kjo vjen nga periudha te forta stresi. Ajo ndjesia qe do te levizesh por sleviz dot dhe vetem je e afte te degjosh,magnifique
Mua me ndodh, por nuk e perjetoj si gje te bukur :D, madje pasi pashe ate serialin The Haunting of Hill House, ku ajo goca qe ne fakt perjetonte paralize gjumi shihte nje femer me qafe te thyer e qe doli se ishte kjo ne momentin e vdekjes, pas asaj fillova te kem e halucinacione kur kisha paralize gjumi :D
 

jana80

Super Moderator
Themelues
cili film ishte ky!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Mua me ndodh, por nuk e perjetoj si gje te bukur :D, madje pasi pashe ate serialin The Haunting of Hill House, ku ajo goca qe ne fakt perjetonte paralize gjumi shihte nje femer me qafe te thyer e qe doli se ishte kjo ne momentin e vdekjes, pas asaj fillova te kem e halucinacione kur kisha paralize gjumi :D
Se kam pare. Ama heret e para trembesha..dhe ato dy-3 sekondat e pare trembesha dhe me vone derisa i thoja vetes ia prap paralize gjumi. Dhe ne momentin qe truri e realizonte ikte efekti. Dmth fillon e clirohesh.

Sdi si ta them pse me pelqente. Mbase per faktin qe te duket surreale. Qe te kap ai momenti i panikut dhe te duket vetja si ne dimension tjerer. Pra ne ato momente kur sje ne gjendje te besh asgje ke vetem emocionet e tua qe do perballesh.
 
Redaktimi i fundit:
  • Më pëlqen
Reactions: Aki

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Definitivisht ty te kane lene ufot me pasoja ne cupe... lol lol:):D
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ishte konstatim nga ato qe lexova.. lol
 
Tani keta personat qe kane perjetuar keto eksperienca kane qene gjithmone dru nga substancat psikoaktive apo i ka ndodhur edhe kur nuk kane qene nen ndikimin e tyre?
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
2 much weed :v
 
Paraliza ne gjume eshte gjysem orgazem :p

Dhe pse kam lexuar se kjo vjen nga periudha te forta stresi. Ajo ndjesia qe do te levizesh por sleviz dot dhe vetem je e afte te degjosh,magnifique
Un nuk e ndjeva si orgazem ?
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Ufo-t me siguri na vizitojnë gjatë gjumit REM (Rapid Eye Movement), por hulumtuesit u kanë bërë sherin me ilacet për gjum dhe disa antidepresivë :)
 

Empire

Antarë i Respektuar
Si quheshej ky filmi ? Nese e ka dikush ndonje link ku mund ta shikoj online pls ta dergoj , flm ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une besoj qe ka ufo,ma sakte besoj qe ka jete jashte planetit toke,ndoshta ne universin tone apo ne ndonje tjeter.
Me sakte besoj qe ata dine ekzistencen tone,pasi kane nje teknollogji shume te perparuar te kozmosit se sa ne.
Besoj qe ekzistojne.
Nuk besoj qe na vizitojne kur jemi ne gjume,kete se besoj. :p
@Empire ,pse per film flet tema ne fillim ? ahahahahhahah
 

Empire

Antarë i Respektuar
Une besoj qe ka ufo,ma sakte besoj qe ka jete jashte planetit toke,ndoshta ne universin tone apo ne ndonje tjeter.
Me sakte besoj qe ata dine ekzistencen tone,pasi kane nje teknollogji shume te perparuar te kozmosit se sa ne.
Besoj qe ekzistojne.
Nuk besoj qe na vizitojne kur jemi ne gjume,kete se besoj. :p
@Empire ,pse per film flet tema ne fillim ? ahahahahhahah
Ahhh nuk ishte film fantastikoshkencor ? ???
Nejse gjithsesi un personalisht besoj se ata mund te egzistojn ndoshta edhe ne galaktiken tone , por nese jan me te zhvilluar teknologjikisht se ne apo me pak te zhvilluar nuk e di por besoj se ata nuk mund ta din egzistencen tone sic nuk dijm ne egzistencen e tyre , me radioteleskop nuk eshte kapur asnje sinjal deri me sot ,ndersa me teleskopet optik eshte e pa mundur te shikohet nese ka jet ne nje planet tjeter sepse disa planete pretedent qe te shikohen duhet te ket nje teleskop me madhesi sa vet planeti toke , gjithsesi koha do na tregoj me se miri :)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
E maj men si sot para 3 vitesh
me ra zilja e deres
shkoj e hap e kur shof nji Ufo 2 metra te gjate ne kembe
Urdhero i thashe ca ka
O vllai mtha do me japesh nja 50 euro tja fus diskut se me la nafta ne rruge
e sme con dot disku deri ne shpi
per zotin mtha neser mbrema do dal prape knej nga toka ti bie
LLaf burrah mtha
ja dhashe......

Legeni......... ka harru Hic.......... e shtron DIskun me 2000/kmh kur kalon para shpise
e as i bie ndermend hic per borxhin qe mka.................

:p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ja nje nga arsyet pse duhet te flejme te veshur lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Po, po erdhi nje UFO single e m'therriste: hajde, hajde ;)
S'du i thash :p
 
Top