• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

UEFA Skualifikon sulmuesin e Arsenalit

redi-

Anëtar i Respektuar
Skualifikohet Eduardo

Komisioni disiplinor i kontrollit te UEFA vendosi sot te skualifikoje per dy ndeshje sulmuesin e Arsenalit |Eduardo da Silva. Ai u denua pasi mashtroi arbitrin gjate ndeshjes se kthimit per turin para-eliminator te liges se Kampioneve, me 26 gusht kunder Selltikut.
Eduardo siguroi nje penallti duke simuluar ate ndeshje e cila u fitua 3-1 nga Arsenali.


Burimi: TCH
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
UEFA spari duhe ta denoj vetveten per ket gjest, sepse ne mbar boten ka simulime e mashtrime kur eshte fjala tek penaltite, e duke mar parasysh sa liga profesionale ekzistojne, kta vendosen ta denojne nje futbollist te vetem, sulmuesin e Arsenalit.
Mos harroni se kjo ska lidhje me komisionin diciplinor, e as me kontrolle e pallavra, pas ksaj mshifet si kunder ai presidenti i uefa-s Platini qe kurrsesi nuk do ta lejoj futbollin anglez te perparoj. Kete e ka vertetu dhe shpreh ne shume menyra duke kercenu edhe federaten e futbollit anglez, jo vetem nje klub apo nje futbollist.
 
Private conversations
Help Users
    Top