• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

UEFA 20 mije euro gjobe per Rangers

redi-

Anëtar i Respektuar
20 mije euro gjobe. Sanksioni i marre nga UEFA per Rangers te Glasgow per trazirat e shkaktuara nga tifozet e klubit skocez gjate ndeshjes se Liges se Kampioneve ne 4 nentor ne Bukuresht.
UEFA ka vendosur qe Rangers duhet te paguajne shpnezimet per demet e shkaktuara ne stadiumin ku zhvillohej ndeshja.
 
Private conversations
Help Users
    Top