U ngacmuan gratë, plas grushti mes pushuesve në Vlorë

U ngacmuan gratë, plas grushti mes pushuesve në Vlorë

VLORË – Sërish trazira në Vlorë në këto ditë të nxehta të gushtit. Së fundmi një grup pushuesish janë konfliktuar fizikisht me njëri tjetrin, ku ka pasur edhe të gjakosur për shkak të sherrit me shqelma e grushte.
Mëson se shkak i këtij sherri janë bërë dy të rinj, që dyshohet se kanë ngacmuar dy gra. Këtë skenë të turpshme e kanë parë bashkëshortët dhe familjarët të cilët kanë ndërhyrë dhe janë konfliktuar me dy të rinjtë..


Sherri ka shkuar aq keq sa është përdorur edhe forca fizike duke gjuajtur ndaj njëri tjetrit me grushte. Si pasojë e sherrit tre persona kanë përfunduar të gjakosur. Mësohet se nga qytetarë të ndryshëm është njoftuar policia dhe ambulanca për tu ardhur në ndihmë të lënduarve.
lg.php
Vlorë/ Informacion paraprak


Sot, në spitalin e Vlorës, janë paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasit A. B., 38 vjeç dhe K. A., 42 vjeç, të cilët dyshohet se janë konfliktuar fizikisht, për motive të dobëta, me tre shtetas të tjerë, ende të paidentifikuar, në plazhin e quajtur "Vega", Vlorë.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.https://www.syri.net/
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ca te thuash!?
Situata tilla jane per keqardhje.
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Jam kundër dhunës por në shumë kundër ngacmimeve të grave të huaja.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jam kundër dhunës por në shumë kundër ngacmimeve të grave të huaja.
Niveli edukativ ,se per etik sbehet fjale fare, per toke.
Injoranc e gjalle.
 
Top