• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Trokisni në portat e qiellit me lutjet tuaja‏

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Screenshot_20201006_015151.jpg
 

MrCool

Old School.
O Ti që shfaq të bukurën dhe mbulon të shëmtuarën! O Ti që nuk e kap gjynahqarin dhe nuk e zbulon atë. O Toleruesi më i mirë! O Falës i madh! O Mëshirues krahëhapur! O Shoqëruesi i çdo pëshpëritjeje! O Pikëdorëzimi i çdo ankese! O Bujar në falje! O i Madhërishëm në mirësi! O Nismëtari i bekimeve, përpara se ato të përcaktohen. O Zoti ynë! O Udhëheqësi ynë! O Miku ynë! O Kulmi i dëshirave tona. Të kërkoj, o Allah, të mos ma djegësh trupin me zjarr!

Amin
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
O Allah, në këtë ditë, me dhuro urti dhe vetëdije, më mbajë larg cektësisë dhe krekosjes, më jap pjesë në çdo bekim që zbret, me bujarinë Tënde, o më Bujari i bujarëve. 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
O Zot xh.sh, të kërkojmë mbrojtje nga thyerja e vetes tonë, nga njollosja e zemrës tonë, nga dita në të cilën nuk ka jetë dhe buzëqeshje në të.
O Zot xh.sh, të kërkojmë mbrojtje nga jeta jonë e pashpirt.
O Zot xh.sh, kërkojmë mbrojtjen Tënde nga lëndimi i pashërueshën e shpirtit dhe zemrës tonë, nga ëndrrat e vdekura dhe të gjallëri në to, nga gjumi pa rahati dhe nga zgjimi pa qëllime për jeten.
O Zot xh.sh, kërkoj mbrojtjen Tënde nga vdekja e shpirtit dhe zemrës para vdekjes së trupit tonë...

O Zot xh.sh, bëjë këtë ditë të begatë dhe na begato me mirësitë e saja
121644700_3224686140994516_1623851709178702075_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
“O Zoti yne!

Na i zbut zemrat, na e shnderro tmerrin e brengave ne hare, na trimero kur na kaplon frika”

“O Zoti yne! Freskoi shpirterat tane me bindje te paluhatshme dhe shuaje prushin e shpirterave, te ndezur nga trazimet, me ujin e besimit”

“O Zoti yne! largoje prej nesh merzine dhe pikellimin, lesho mbi syte tane, te frikesuar, siguri, mbi shpirtrat e shqetesuar, qetesi, dhe hapi dyert e zgjidhjes me shpejtesi”

“O Zot! Mundesoji syve te mi ta shohin Driten Tende dhe te humburve ta gjejne rrugen e drejte”

“O Zot! Shuaji pershperitjet e zerit te se keqes, prej nesh, dhe largo nga ne çdo gje qe shpie ne pesimizem dhe ne shkaterrim”

“O Zot i Madh! Na bej prej atyre qe frikesohen vetem prej Teje dhe prej asgjeje tjeter, e mos na bej prej atyre qe frikesohen nga çdo gje tjeter perveç Teje”
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_2.png
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
121065555_3487737131247126_2152842804493732583_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_1.png
 
Private conversations
Help Users
    Top