Trendi vetullave

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ngjyrosja e flokëve është bërë pjesë përbërëse e zbukurimit të çdo femre, ndërsa ngjyrosja e vetullave mbase po hyn nga dyert e mëdha për t’u bërë trend i madh mode.
Siç po e shihni në fotografi, disa vajza tashmë kanë vendosur të provojnë këtë model të ri paksa trend bizar mode, andaj disa i kanë ngjyrosur vetullat në të kaltër, të gjelbër, të kuqe, etj – transmeton Telegrafi.Shikoni fotot dhe na thoni si po ju pëlqen juve ky trend i ri mode?/telegrafi/

2-227x300.jpg

1-232x300.jpg

3-300x286.jpg

4-293x300.jpg
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Titulli: Trendi vetullave

ketu ne shqiperi femrat kane filluar i bejne vetullat e trasha si burra. Se di ca trendy quhet por shume shemtut
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Trendi vetullave

S'dukesh hiç serioze me bë vetllat kshu. S'me pëlqen hiç si trend.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Trendi vetullave

Si klloun..!!
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Trendi vetullave

Cdo gje qe largohet shume nga natyraliteti, nuk me pelqen. Ne pergjithesi nuk jam pro egzagjerimeve dhe ky trend me duket pak out :krehje: :krehje:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Trendi vetullave

Mu me pelqejne vetullat si breshnjevi
bile pa ndarje ne mes
kurse kto me ngjyra pastaj sipas sezonit vere -vjeshte me duken eksitonjese....do mendoj ti eksploroj
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Trendi vetullave

Vetullat e mia i kam te trasha, e gjora un qa lotesh mdalin kur i heq :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Trendi vetullave

Ua me verte ne tirane kam pare shume vajza qe i trashin vetullat se ketej nga elbasani sikur skam vene re shume.... gustot jane gusto, jane personale e une nuk i preferoj.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Trendi vetullave

Ne kete drejtim s'kom nevoj, mi ka fal Zoti persembari.
Kursej kohe .

Haha dhe Une.. :p

S'i kam hequr kurre vetullat, dhe s'do e beja, por shyqyr Zoti me ka dhene vetull te holle.. :D :nanana:
 

Zana1

Braveheart
Mu me pelqejne vetullat si breshnjevi
bile pa ndarje ne mes
kurse kto me ngjyra pastaj sipas sezonit vere -vjeshte me duken eksitonjese....do mendoj ti eksploroj

C'fare lloj vetulle na qenka kjo ?

K'to me ngjyra jane me shume per ndonje rast/show ... nuk me ka rastisur qe te shikoj ndonjeren me ngjyra te tilla.
 

Behgjeti

Anëtar i Respektuar
C'fare lloj vetulle na qenka kjo ?

K'to me ngjyra jane me shume per ndonje rast/show ... nuk me ka rastisur qe te shikoj ndonjeren me ngjyra te tilla.

Brezhnjevi është mbajtur për vetulla të bukura, i kishte të trasha e të bashkuara... :p

Brezhnev.jpg
 

Attachments

  • Brezhnev.jpg
    Brezhnev.jpg
    266.1 KB · Shikime: 0
  • Brezhnev.jpg
    Brezhnev.jpg
    266.1 KB · Shikime: 0

Zana1

Braveheart
Gosh .... vetull me te trembur . loool
 

Zana1

Braveheart
Edhe ai te tremb ... loool


Ashtu i ke edhe ti e ? : p
 

Zana1

Braveheart
ha ha ... syte dhe buzet kam thene una : p
 
Top