Tekste me nickamet tona .

Hello miq .
Un jam @AnaVie dhe kam vendosur te hap kte teme Ndoshta @No_Sens po te shkoj si te shkoj. Nje dite po ecja rruges dhe @Ai_Tipi @Omerta ma beri me sy po un vazhdova drejte si femer me namuze qe jam . Me pelqen humori dhe jam @Soulmind kshu nga natyra po pak ma din kte gje . Te vetmit qe mund tme pershtaten jan karantere idéaliste pak @Bastardo_Dentro e fuori. Ça te them me teper ? Eshte mengjes dhe po marr makinen ti fus nje kafshim alla @Desa @Jetmira qe humbi fare . Mos valle @NeVertiti dashnia e e rrembeu kur iku ne udhetim?
@E**A** ahhh nejse .😬
Un po dal njehere se do iki me pyet sa kushton cmimi mu bo @Rrelse dhe ca ndryshime te tjera me leket qe @Llaqi mblodhi nga mashtrimet qe i ben miletit si doktorr popullor . Kjo e fundit Ngel mes nesh dhe nuk besoj se ju intereson . Qe do bojem @Rrelse e kam llafin .
Ju uroj nje dite plot @Amour’ .

Peace e @Love nga une @La reina endrra e cdo specie si vetja….
 
Adminat e ketushem te siguroj qe po qene online i ke duke postu. Nuk para rrime ne silent mood. Kshuqe prej nesh s'i del gje :p lool
Po ca kam me mdal mu oj Soul se Po na habit tani ?😁
Noj gjo per temen keni para se te maroj kte duhan dhe tboj naj gje me me vlere se Kjo ?🤭

Ah mor @E**A** hhh cna hape pune kto me ate replike qe bone 🤣🤣
Hajde pafshim takojemi ne @ReNdEx e rralles ✌️
 
Po ca kam me mdal mu oj Soul se Po na habit tani ?😁
Noj gjo per temen keni para se te maroj kte duhan dhe tboj naj gje me me vlere se Kjo ?🤭

Ah mor @E**A** hhh cna hape pune kto me ate replike qe bone 🤣🤣
Hajde pafshim takojemi ne @ReNdEx e rralles ✌️
Vazhdo bej ato gjera me vler , mos humb kohen kot ...,😉
 
Po ca kam me mdal mu oj Soul se Po na habit tani ?😁
Noj gjo per temen keni para se te maroj kte duhan dhe tboj naj gje me me vlere se Kjo ?🤭

Ah mor @E**A** hhh cna hape pune kto me ate replike qe bone 🤣🤣
Hajde pafshim takojemi ne @ReNdEx e rralles ✌️
Ate qe tha EA-ja pra. A the ti - e kam lene hap dhe do duket qe kam nejt ne forum?!
EA-ja tha: adminat e shohin qe je online dhe une i thash: Po qene online jan duke postu, si une si Nevi dhe s'para rrime duke pare kush eshte online. Ne kete sens e pata!

Ca mund te nxjerr une iher 🤣🤣 Une thjesht ju lexoj tek tuk neper tema 😁
 
Vazhdo bej ato gjera me vler , mos humb kohen kot ...,😉
Po ti ca pate?!
Apo se tu permend emri ?!
Skisha gjo me ty jo e kisha me temen .
Normal qe kemi gjera me me vlere se virtualiteti .
Ciao ✌️
Ate qe tha EA-ja pra. A the ti - e kam lene hap dhe do duket qe kam nejt ne forum?!
EA-ja tha: adminat e shohin qe je online dhe une i thash: Po qene online jan duke postu, si une si Nevi dhe s'para rrime duke pare kush eshte online. Ne kete sens e pata!

Ca mund te nxjerr une iher 🤣🤣 Une thjesht ju lexoj tek tuk neper tema 😁
Shakat e mia ka kohe qe keqekuptohen o Soul.
Kam gjet Bélan kur flas serio me fshihen , kur bej shaka nuk me kuptohen.
Ika kalofshi mire . 😊
 
Po ti ca pate?!
Apo se tu permend emri ?!
Skisha gjo me ty jo e kisha me temen .
Normal qe kemi gjera me me vlere se virtualiteti .
Ciao ✌️

Shakat e mia ka kohe qe keqekuptohen o Soul.
Kam gjet Bélan kur flas serio me fshihen , kur bej shaka nuk me kuptohen.
Ika kalofshi mire . 😊
Dhe une ne kuader shakaje fola. Nejse 😁 Shqip flasim e mezi kuptohemi najhere 🤗
Pune te mbare
 
Po ti ca patè?!
Apo se tu permend emri ?!
Skisha gjo me ty jo e kisha me temen .
Normal qe kemi gjera me me vlere se virtualteti .
Ciao✌️

Shakat e mia ka kohe qe keqekuptohen o Soul.
Kam gjet Bélan kur flas serio me fshihen , kur bej shaka nuk me kuptohen.
Ika Kalofshi fango.😊

Po ti ca patè?!
Apo se tu permend emri ?!
Skisha gjo me ty jo e kisha me temen .
Normal qe kemi gjera me me vlere se virtualteti .
Ciao✌️

Shakat e mia ka kohe qe keqekuptohen o Soul.
Kam gjet Bélan kur flas serio me fshihen , kur bej shaka nuk me kuptohen.
Ika Kalofshi fango.😊
Nuk me lejohet te ngacmoj?! 😀
 
Nuk me lejohet te ngacmoj?! 😀
@NGU -l shkul ngele duke me @NGU c . @Sdu te tremb po lexoje cik kte o cuni @king & @BoOoMBaStiCk qe mundohesh tme trajtosh si @borbardha aq sa me ben te ndihem si @Lise ne boten e cudirave.
Un te du fort se ne shpirtîn tend ke shume @Love me fal dhe tashme hyn te ata persona qe un i quaj @Shoku_vjeter pra jo ata qe i njoh sot. 🤭

Ndaj Ndrysho taktin mua Nese nuk do te provosh @Lucifer n.

Te pershendes :😜

Një nga arsyet që shoku ynë u martua ishte se nuk dinte të hekuroste këmishat. Tani ka mësuar të hekurosë edhe fustanët...🙈

Je qe je do vish tme japesh nje dore meqe jam gdhire plot @Amour’ sot dhe jo si @drama.
Meqe shpesh me pyet a ke noj mendje.🤣
E di qe te rreshqas si @Ngjala Por ti je nder te paktet qe mund tme japesh nje dore sot mé mbaru kto 4/5 lavatrice rroba .😋😌
 
@NGU -l shkul ngele duke me @NGU c . @Sdu te tremb po lexoje cik kte o cuni @king & @BoOoMBaStiCk qe mundohesh tme trajtosh si @borbardha aq sa me ben te ndihem si @Lise ne boten e cudirave.
Un te du fort se ne shpirtîn tend ke shume @Love me fal dhe tashme hyn te ata persona qe un i quaj @Shoku_vjeter pra jo ata qe i njoh sot. 🤭

Ndaj Ndrysho taktin mua Nese nuk do te provosh @Lucifer n.

Te pershendes :😜

Një nga arsyet që shoku ynë u martua ishte se nuk dinte të hekuroste këmishat. Tani ka mësuar të hekurosë edhe fustanët...🙈

Je qe je do vish tme japesh nje dore meqe jam gdhire plot @Amour’ sot dhe jo si @drama.
Meqe shpesh me pyet a ke noj mendje.🤣
E di qe te rreshqas si @Ngjala Por ti je nder te paktet qe mund tme japesh nje dore sot mé mbaru kto 4/5 lavatrice rroba .😋😌
Kush qenka martuar se s'di gje une ?
Ti po ke ndo nje mendje te hekuros Kok e kemb me gjith fustan veshur 😀

Po e marr guximin te provoj ferrin me ty nuk behem pishmant dhe as mbas nuk bej 😀
 
E embêl , e brishte , e sinqerte e merituar .🤭
Apo jo ?😁😘
Tek une triumfon gjithmonë miresia🙏
Ndonjehere nuk eshte e lehte kur me apo.pa dashje na lendojne, por jo e pamundur tek une te jem njeri i mire, sidomos kur komunikojme me njerez qe besojme se na kuptojne dhe na thone gjerat e duhura e gjej ndryshimin tek vetja,besome.
Kjo ndodh sepse me ben mua te lumtur, pastaj tjeret qe te kuptojne se njeriu i mire di te jete pozitiv dhe i sinqerte.
Sepse nuk ma ndjen hic qe te shtirem ndryshe.
Thjeshte filloj gjithcka nga vetja dhe miresine🤗😘😘
 
Top