Tekste me nickamet tona .

Hello miq .
Un jam @AnaVie dhe kam vendosur te hap kte teme Ndoshta @No_Sens po te shkoj si te shkoj. Nje dite po ecja rruges dhe @Ai_Tipi @Omerta ma beri me sy po un vazhdova drejte si femer me namuze qe jam . Me pelqen humori dhe jam @Soulmind kshu nga natyra po pak ma din kte gje . Te vetmit qe mund tme pershtaten jan karantere idéaliste pak @Bastardo_Dentro e fuori. Ça te them me teper ? Eshte mengjes dhe po marr makinen ti fus nje kafshim alla @Desa @Jetmira qe humbi fare . Mos valle @NeVertiti dashnia e e rrembeu kur iku ne udhetim?
@E**A** ahhh nejse .😬
Un po dal njehere se do iki me pyet sa kushton cmimi mu bo @Rrelse dhe ca ndryshime te tjera me leket qe @Llaqi mblodhi nga mashtrimet qe i ben miletit si doktorr popullor . Kjo e fundit Ngel mes nesh dhe nuk besoj se ju intereson . Qe do bojem @Rrelse e kam llafin .
Ju uroj nje dite plot @Amour’ .

Peace e @Love nga une @La reina endrra e cdo specie si vetja….
 
hello perseri o popull plot @NeVertiti ne temen qe ju zgjon nga gjumi ju @Gjumashi e gjumasha te @ForumiVirtualJR .
Si kaluat nje here ? À bet @Love apo sherr si gjithmone . A se skeni faj ju jo . E ka mire @NGU qe ju a @NGU- l aq embêl .😬
Sidoqoft @VIP -sa nuk mund te jemi te gjithe e as te embêl si @karamele-zana . Tgjithe @Soulmind nuk i ban nana.
Sor jam ngrit me @Amour’ ndaj kush tenton tme prishi disponimin e tma ktheje diten ne @drama do e ket kot sepse un syt i kam ngrir ne qiell dhe do vazhdoj te shh nga @Dielli qe nuk rri dot pa e permend ne rreshtat e mi.
Pa merak Edhe Nese mendoni se kam hesht si pergjigje e mendjeve dashakeqe un perseri do jem @ktu si @NjeZePraneJush plot me @Element interesante .
@E**A** hh sa do doja te shkruaja po kohen e kam shume te kufizuar ndaj po e mbyll me nje perqaputhje alla @Raniaa duke i kujtuar Edhe @Lauri qe un akoma po e près duke kullotur delet dhe duke ngren spreca te pjekur me @Hartini e kjo @Aroma-Ime te knaq shpirtin .🙈

Ika tani paqe e dhe plot @Amour’ takohemi ne @ReNdEx in e radhes

Puci puci nga @Peperina alla piperke
 
hello perseri o popull plot @NeVertiti ne temen qe ju zgjon nga gjumi ju @Gjumashi e gjumasha te @ForumiVirtualJR .
Si kaluat nje here ? À bet @Love apo sherr si gjithmone . A se skeni faj ju jo . E ka mire @NGU qe ju a @NGU- l aq embêl .😬
Sidoqoft @VIP -sa nuk mund te jemi te gjithe e as te embêl si @karamele-zana . Tgjithe @Soulmind nuk i ban nana.
Sor jam ngrit me @Amour’ ndaj kush tenton tme prishi disponimin e tma ktheje diten ne @drama do e ket kot sepse un syt i kam ngrir ne qiell dhe do vazhdoj te shh nga @Dielli qe nuk rri dot pa e permend ne rreshtat e mi.
Pa merak Edhe Nese mendoni se kam hesht si pergjigje e mendjeve dashakeqe un perseri do jem @ktu si @NjeZePraneJush plot me @Element interesante .
@E**A** hh sa do doja te shkruaja po kohen e kam shume te kufizuar ndaj po e mbyll me nje perqaputhje alla @Raniaa duke i kujtuar Edhe @Lauri qe un akoma po e près duke kullotur delet dhe duke ngren spreca te pjekur me @Hartini e kjo @Aroma-Ime te knaq shpirtin .🙈

Ika tani paqe e dhe plot @Amour’ takohemi ne @ReNdEx in e radhes

Puci puci nga @Peperina alla piperke
Pse si e do ti me 👅 perqaputhjen mi😂
Pa tregoje nje here si eshte perqaputhja ime, ta mesoj dhe une😂
 
Edhe ti për gjithë tetorin ke fol 😁 🤗
oo thanx 😁 🤗

GIF by The Academy Awards
 
@Peperina mendoj se t'a kam komplimentuar kete temen edhe ne fillim. Eshte mjaft @creative
dhe zgjon nga gjumi edhe @Gjumashi -at e forumit
Ndonese s'e di nese arrin te beje tolerant njerezit @Xhelozi -a apo me keq akoma qe jane @Punk1 -a 🤣🤣🤣
Duhet te kesh nje karakter @Dielli -or natyre @LeVoyageur , shpirt @Bebw -je dhe pozitivitet @SunFIower -i qe t'i kuptosh @Element -at dhe @princesha -t e @ForumiVirtualJR
Gjthss sa te kemi @Desa dhe @NeVertiti si @Legally_Sweet -at e forumit @Endrra -t nuk i leme te shuhen.

Me shume @Love per ju nga @Soulmind
 
Nuk kam dashur të replikoj te kjo temë @BoOoMBaStiCk se jam @Xhelozi 😜,por me që @Love -ja ime më ka përmendur po i shkruaj ca @NGU -lje dhe unë 🤪
@Endrra ime në Virtual është të jem sa më @Angel por pa dashje më nxjerrin @DeviL
Nejse unë jam @Dielli që ju ngroh këtu edhe kur ret e zezë pushtojnë qiellin dhe na e bëjnë @Jeta- n plot me @drama .Ku ka @Adrenalina pa mua këtu 🤪
Nejse boll fola për vete se e di që jam @Legally_Sweet pavarsisht se ndonjëherë e nxjerr @luani -n brenda meje 😝
Ju dua o pipëllsa me @soul @bella sidomos gjinin e bukur me @Crown në kokë ,edhe ju që jeni @Bastardo_Dentro dhe @Punk1 🤣por më shumë @bisha bosi boçon 😛
Nga unë @Shpirti_I_Njerit ju uroj 1 ditë të bukur e plot @Amour’ @humans dhe mos rrini urtë 🤪 se nuk shtyhet @Fv.al pa @Adrenalina
 
@Hey , këtë dedikim nuk e kam vetëm për @Vajza -t e @ForumiVirtualJR , por edhe për @LaDy -t Do thoni pse? Ja u tregoj unë e @Matura 😁
Ç’të duhet shkëlqimi i @Dielli -t nëse nuk të ndriçon @Hena ?
@Bukowski do ishte @Poeti @LoSsT pa @ylli -n grua 😁
@lulja nuk do kishte “ @Aroma-Ime “ pa gjethet @Burn 😛
@pranvera nuk shijon nëse nuk të ngroh @vera @vjeshta nuk ka madhështinë e ngjyrave po mos ishte bardhësia e @Dimri -t.
Kuptuat?
Po thoni 😁
Ky qeka krijim per te konkursi mi .🥰😘:p🤪😬🤣
 
@Hey , këtë dedikim nuk e kam vetëm për @Vajza -t e @ForumiVirtualJR , por edhe për @LaDy -t Do thoni pse? Ja u tregoj unë e @Matura 😁
Ç’të duhet shkëlqimi i @Dielli -t nëse nuk të ndriçon @Hena ?
@Bukowski do ishte @Poeti @LoSsT pa @ylli -n grua 😁
@lulja nuk do kishte “ @Aroma-Ime “ pa gjethet @Burn 😛
@pranvera nuk shijon nëse nuk të ngroh @vera @vjeshta nuk ka madhështinë e ngjyrave po mos ishte bardhësia e @Dimri -t.
Kuptuat?
Po thoni 😁

Kuptum 😁
Po s’na the nai gjo t’re 😬🤗
 
A jeni si jeni ?😁
@Sdu tju prish terezin ju @Gjumashi (a/e) ne kte ore se sjam @Askush e skam kompetenca dhe as deshire ta bej kte thjeshte doja tju thoja qe kam shume @Amour’ per ju .
@E**A** hhhh un e di qe jeni ne kur te trete tani Po ska gje se e lexoni neser .
Peace & @Love per te gjithe .😁✌️
 
Gjesi gjumashe 😁
Ditë të mbarë 🤗


Gjumashe po e vertete . E di ca paskam harru forumin hap sot pale ça kan than bota kjo rrika non stop ne forum 😜🤭🤣
P.s temen e mirmjesit mê keng e ke maton .🙈


A te hugi pak tani 🤭🤗
 
Ti si anëtare më duket e ke "hide" opsionin për të treguar se kur je online, ndryshe nga unë apo @ReNdEx , etj...
Nëse e ke fjalën për adminat, ata e shohin je online pa shletuar temat, kështu që kot stresohesh 🤣😁
Adminat e ketushem te siguroj qe po qene online i ke duke postu. Nuk para rrime ne silent mood. Kshuqe prej nesh s'i del gje :p lool
 
Ti si anëtare më duket e ke "hide" opsionin për të treguar se kur je online, ndryshe nga unë apo @ReNdEx , etj...
Nëse e ke fjalën për adminat, ata e shohin je online pa shletuar temat, kështu që kot stresohesh 🤣😁
Kam lesht un . Pervec se me bo kurban sme japin opsione kta mu jo .🤣😁
Dhe nuk du Asgje nga kta vêc tme len rehat .
E di mer se hajgare bona . Apo as ti spo me kupton ? 🙄
Ika se i kam shpis me hund sot .🏃‍♀️

7E998F29-BB00-4DB8-9336-4D1F775C52F2.jpeg
 
Top