Tekste me nickamet tona .

ViktoriA~

Ogniricciouncapriccio
Hello miq .
Un jam @AnaVie dhe kam vendosur te hap kte teme Ndoshta @No_Sens po te shkoj si te shkoj. Nje dite po ecja rruges dhe @Ai_Tipi @Omerta ma beri me sy po un vazhdova drejte si femer me namuze qe jam . Me pelqen humori dhe jam @Soulmind kshu nga natyra po pak ma din kte gje . Te vetmit qe mund tme pershtaten jan karantere idéaliste pak @Bastardo_Dentro e fuori. Ça te them me teper ? Eshte mengjes dhe po marr makinen ti fus nje kafshim alla @Desa @Jetmira qe humbi fare . Mos valle @NeVertiti dashnia e e rrembeu kur iku ne udhetim?
@E**A** ahhh nejse .😬
Un po dal njehere se do iki me pyet sa kushton cmimi mu bo @Rrelse dhe ca ndryshime te tjera me leket qe @Llaqi mblodhi nga mashtrimet qe i ben miletit si doktorr popullor . Kjo e fundit Ngel mes nesh dhe nuk besoj se ju intereson . Qe do bojem @Rrelse e kam llafin .
Ju uroj nje dite plot @Amour’ .

Peace e @Love nga une @La reina endrra e cdo specie si vetja….
 
Haha Sa teme e bukur 🥰
Soulmind nga natyra dhe pershtatesh me @Bastardo_Dentro 🤣🤣 Kjo eshte ç'eshte!

Pooor me pelqen shume vertet. Teme kreative do thoja 😁🤩
Kureshtare te lexoj te tjeret 🥰
 
Ne kete @Summertime po mendoja te blej nje @SunFIower dhe t'ja bej dhurate @NeVertiti kur te pijme kafen e te flasim @No_Sens ne gjuhe te huaj @AnaVie.(frenge) Ndoshta shkojme per dreke e hame peshk @Marakli^Krapit . Nje mendje me thote te shkojme per kamping por s'jemi me @Vajza . Ndonese ne shpirt s'jemi as @OldSoul. Se ne jemi @princesha plot @Endrra qe presin te behen realitet. 😁

Apo shkojme ne det o Nev, se kemi dhe @LeVoyageur si guide? Pse jo. Mund te kalojme nje dite super @Hilarious. 🥰 Le te plasin nga @Xhelozi -a @E**A** dhe @Ledia 😁

Ju faleminderit per duartrokitjet! 😁
 
Redaktimi i fundit:
Ne kete @Summertime po mendoja te blej nje @SunFIower dhe t'ja bej dhurate @NeVertiti kur te pijme kafen e te flasim @No_Sens ne gjuhe te huaj @AnaVie.(frenge) Ndoshta shkojme per dreke e hame peshk @Marakli^Krapit . Nje mendje me thote te shkojme per kamping por s'jemi me @Vajza . Ndonese ne shpirt s'jemi as @OldSoul. Se ne jemi @princesha plot @Endrra qe presin te behen realitet. 😁

Apo shkojme ne det o Nev, se kemi dhe @LeVoyageur si guide? Pse jo. Mund te kalojme nje dite super @Hilarious. 🥰 Le te plasin nga @Xhelozi -a @E**A** dhe @Ledia 😁

Ju faleminderit per duartrokitjet! 😁
3D6BE27A-F7F7-4356-884E-D8A2CD52D1A3.gif

Pse kot te them hengsha trurin si @Marakli^Krapit krapin un ty?
Je troppo @bella .
@Endrra te bukura do shohin sot kush e pa veten tag 🤣🤣🤣
 
Shiko fotografinë 1946362

Pse kot te them hengsha trurin si @Marakli^Krapit krapin un ty?
Je troppo @bella .
@Endrra te bukura do shohin sot kush e pa veten tag 🤣🤣🤣
GIF by The Academy Awards


p.s. wow sa te bukur qenket ju all 🤩🤩🤩
T'mi kishe edhe prezantuar nga e majta ne te djathte! 😜
 
Redaktimi i fundit:
jo jo
@Fv.al ka vetem @Element -a sy @Petrit101 -a dhe @Sweetie soula
Pozitiviteti i tyre kane [USER=10005227]@Imp4cT
ne menyre @bombastik -e tek te gjithe anetaret.

spo bej dot tag bombin. 🥺 Smbaj mend si e ka fiks nicknamin.
E vertete qe ky @Fv.al shume @Endrra na beri te Thurim me ate natyren @Ekzotike , @misterioz i madh kishte qen me korbe.
Pyet njeri e pyet tjetri jo mi burre zamoni tjetri jo si disa qe mbyten me dy pika uje . Vetem kur ja beri ta tek ciftet ne momentin e duhur e jo @No_Sens .
Un do thoja qe nga me tmiret Eshte ky @Hartini . Se cka nje @WxP qe me pelqen po me kohe do e gjej. Sa per takimin per kafe duhet me len nje @ReNdEx se kshu si e kemi nis @E**A** ahhh do na ngele @NessCaffe enderr ne sirtar.
 
Last edited by a moderator:
Hello perseri @Sdu tju besdis me postimet e mia qe permbajne @Element a , detaje qe ndoshta ju si pelqeni po pune e madhe fort . Un jam aq @Soulmind saqe cdo moment merzie e kthej ne moment magjie dhe ashtu e @Omerta vazhdoj rrugetimin tim me ndergjegjen e qete se dite me te mire do vijn . Kohera me te bukura , njerez sy @Petrit101 kur tha @Soulmind qe vetem ne ke forum i gjen .
Kto kohe po mbaj shenim datat dhe sot sa i vura kryqin dites se 14 qe do me duhet per @ReNdEx qe kam len me @Reldi n e Pse jo kushdo qe me ka dhuruar momente @NeVertiti ne kto dite plot @Endrra te @bella vere .
Jam qe jam ky @E**A** nga humbi se nuk e kam harruar muhabetin e kafes un qe do ma jepje plot @Desa (dashuri ).😬

Nejse Me kaq po e mbyll . Lexohemi ne @ReNdEx in e ardhshem.
Puc puc nga me e keqja nder me te miret jeta e bukur pra @AnaVie .
 
Hello perseri @Sdu tju besdis me postimet e mia qe permbajne @Element a , detaje qe ndoshta ju si pelqeni po pune e madhe fort . Un jam aq @Soulmind saqe cdo moment merzie e kthej ne moment magjie dhe ashtu e @Omerta vazhdoj rrugetimin tim me ndergjegjen e qete se dite me te mire do vijn . Kohera me te bukura , njerez sy @Petrit101 kur tha @Soulmind qe vetem ne ke forum i gjen .
Kto kohe po mbaj shenim datat dhe sot sa i vura kryqin dites se 14 qe do me duhet per @ReNdEx qe kam len me @Reldi n e Pse jo kushdo qe me ka dhuruar momente @NeVertiti ne kto dite plot @Endrra te @bella vere .
Jam qe jam ky @E**A** nga humbi se nuk e kam harruar muhabetin e kafes un qe do ma jepje plot @Desa (dashuri ).😬

Nejse Me kaq po e mbyll . Lexohemi ne @ReNdEx in e ardhshem.
Puc puc nga me e keqja nder me te miret jeta e bukur pra @AnaVie .
Eeee me kafe me gjëra
 
Kot mundohem të ruaj @Crown me @Xhelozi në dritaren e qelqit. Kanë ardhë do @king a të papamë, e me @Police roje të fshehura, me do këngë @BoOoMBaStiCk , më kanë fut tutën edhe pse kam trimëri @luani
Po haj se jeta është me raste @No_Sens , e një ditë do fluturoj si një @Petrit101 re lartë e më lartë. Do më realizohet @Endrra e madhe e një @Plaku sheje - @Bastardo_Dentro 😁
Do bëhem @Mogli i xhunglës, duke vrapuar si @Tigrushi në botën e @Liza në botën e çudirave.
Kështu pra
I @Love You all
nga @Shoku_vjeter
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 31.0%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 10 34.5%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.3%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 6.9%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 6.9%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.3%
Back
Top