Te vaksinuarit ketu. :P dhe jo vetem!

JEni vaksinuar apo jo?


  • Totali i votuesve
    31

DeviL

Is Not Here…
Ka disa njerez qe edhe nuk jan si majmunat ne fakt… F38DDF6D-0A51-4EE4-B8B1-4C94546BDF6F.pngE67A6010-D178-41CC-AE0C-8CF2F90BF646.png
Cigarja me 8 milion vdekje ne vit… dmth 24 milion ne 3 vjet.
Covidi me 4.32 milion vdekje ne total (3 vjet)
Ca problemi ka ktu? Cigarja nuk konsiderohet si gjo qefi se nuk vret vetem ato qe e kosumojn por edhe ato perreth… pse nuk bo askush panik per ket pun ose ndonje vaksine ?? ??????
Nuk eshte pa asnjehere qe WHO te boj kaq panik ne njerez per tabacco, te pakten as edhe nje deklarat e jo me te ndalohet! ?
 

DeviL

Is Not Here…
Tashi ato qe sdun me pa e ato qe sdun me kuptu eshte hesap tjeter por nje njeri normal ska pse te shkoje te shpohet nga krahet pa bo 2 kerkime te thjeshta ku kuptohet qarte qe cdo gjo eshte show per qellime te caktume qe i dim te gjith, e ne heshtje i pranojm!
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Une jam vaksinuar. Mendoj edhe dozen e trete ta bej në muajin Dhjetor!

Astra Zeneca paske bere?

Per keta eshte thene qe duhet dhe 1 shots i 3te
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Paska 5 kundra, kush qenkan keta? Dhe pse jan kundra?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Me 2 mendje e kam. Me mire spo vaksinohem.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
vaksinohi njerez,sepse me kete djall virusi s`behet shaka.
 

Endrra

VIP
V.I.P
Jam vaksinuar 2 doza ... Hera e pare me dijenine dhe deshiren time .. nuk e di a me ben efekt sepse nuk ka ngel grope qe nxe qelb si ne kohen e xhaxhit ?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Si Haxhi pishmani edhe ti, unë i bëra sepse ti shkruajte që do e bëj ne vjeshtë. Sbon kshu, besa o besë :D
Te premten bera te 2ten :)

Me zor po pres te 3ten tani :p
 
Top