Të diskutojmë rreth një personi.

@Bebw Nje vajze e amel.me shume energji pozitive.shume tip i qete. Falvetem dashuri me prezencen e saj. Me pelqen kur nevrikoset se te jep pergjigje qe ska koment. Eshte dashuria ime vogel. Goca mamit vet ????
 
@Bebw Qe kur kam hyre me terhoqi dashamiresia qe shperndante ne forum dhe perhere e qeshur. Nuk lodhej duke ciftuar krejt forumin. :D Kur e pashe foto me pelqeu akoma me shume sepse kishte fytyre feminore dhe mjaft solare!

@Vajza? Nuk do shume per ta kuptuar qe eshte natyre e afrueshme, e duruar dhe e humorit. Njekohesisht nqs e ngacmon pa te drejte di ti jape reston gjithsecilit.

Te dyja jane vajza te reja, dhe jeta do u mesoje akoma me shume cdo dite!
Peace and Love!
xoxo
 
@Vajza? Nuk do shume per ta kuptuar qe eshte natyre e afrueshme, e duruar dhe e humorit. Njekohesisht nqs e ngacmon pa te drejte di ti jape reston gjithsecilit.

Te dyja jane vajza te reja, dhe jeta do u mesoje akoma me shume cdo dite!
Prit se ende smë ka ardhur rradha :p


P.s thnxx ❤️
 
@Bebw eshte vajze shume e dashur gje qe e ben mos te duket e vertete ne syte e shume personave.
Jam dakort edhe me ate qe me mire sinqeritet i tepert se miresi e shtirur,por besoj se sipas vendit behet kunvendi.
Eshte shume e kendshme ne paraqitje dhe shume energjike.
 
@Bebw Qe kur kam hyre me terhoqi dashamiresia qe shperndante ne forum dhe perhere e qeshur. Nuk lodhej duke ciftuar krejt forumin. :D Kur e pashe foto me pelqeu akoma me shume sepse kishte fytyre feminore dhe mjaft solare!

@Vajza? Nuk do shume per ta kuptuar qe eshte natyre e afrueshme, e duruar dhe e humorit. Njekohesisht nqs e ngacmon pa te drejte di ti jape reston gjithsecilit.

Te dyja jane vajza te reja, dhe jeta do u mesoje akoma me shume cdo dite!
Peace and Love!
xoxo
Soul të përqapuç ???
Jam dakort edhe me ate qe me mire sinqeritet i tepert se miresi e shtirur,por besoj se sipas vendit behet kunvendi.
Unë jam vërtet shumë e mirë(e dashur dmthn)por mbi të gjitha jam reale dhe rrallë dal nga vetja,dhe kur dal nga vetja do të thot që më kan prekur dhe më kan marr për të dobët gjithë atë çka unë e jap me shpirt????

Ps: ju të dyja ju vlerësoj dhe ju kam shumë xhan ???
 
Pertej shakase tani

@Bebw prej qe e mbaj mend ketu, eshte person pa kompleks, ben shaka, edhe pse gjuan kunja, i ka te embel te atille qe t'detyrojne t'i pergjigjes, ne menyre qe tema te behet me interesant :p
Eshte ajo qe eshte, si askush perfekt por, me mua s'di qe kam pasur ndonjehere problem me te. E respektoj, eshte e lezetshme dhe i ka dhene ketij forumit mjaft gjalleri.

Ham ham xD
 
Pertej shakase tani

@Bebw prej qe e mbaj mend ketu, eshte person pa kompleks, ben shaka, edhe pse gjuan kunja, i ka te embel te atille qe t'detyrojne t'i pergjigjes, ne menyre qe tema te behet me interesant :p
Eshte ajo qe eshte, si askush perfekt por, me mua s'di qe kam pasur ndonjehere problem me te. E respektoj, eshte e lezetshme dhe i ka dhene ketij forumit mjaft gjalleri.

Ham ham xD
Respekt gjithmonë për ty dost ????
Ps: mjau roar ?
 
Do diskutoj per @Bebw vec armonise, zemren e mire qe ka dhe kurre ste merr asgje per ters.
Cte thuash per kte vajze?!
E mbushur me dashuri. Ka humor, ka etke kur shkruan. Te inponon repsekt dhe dashuri.
Eshte ylli i ketij forumi dhe une e dua pa mase. Dmth e kam shume xhan
????
 
Do diskutoj per @Bebw vec armonise, zemren e mire qe ka dhe kurre ste merr asgje per ters.
Cte thuash per kte vajze?!
E mbushur me dashuri. Ka humor, ka etke kur shkruan. Te inponon repsekt dhe dashuri.
Eshte ylli i ketij forumi dhe une e dua pa mase. Dmth e kam shume xhan
????
Xhaxhi Leksii dhe unë të kam xhan ????
 
Prit pra se skam filluar me kritikat:p bej shaka he na thuaj naj gjë për veten si përfundim,negative se u velitëm me fjal t omla???
Jam shalshkurtër,histerike kur jam me teze ,kur jam me halle jam spat,kur jam happy jam beb ?
 
Top