Takimi Italo-Shqiptar

Hostel

Anëtar i Nderuar
po mendoja une pse nuk e bejme ne 1 prill ne?
 

*Linda*

Lost out in the desert
Mire pra me 1 prill aty me ke hostel, po ta garantoj kete:p Vet zgjedhe daten:D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
E thashe une nje prill keshtuqe kush nuk vjen ka nje arsye edhe del e thot ju bera shakane e 1 prillit une.
 

Lauri

Anunnak
Diten e Nastradinit LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O fight keto rrezik se bejn fare ti thua me date 28 e kane harruar se cfare eshte 28 -ta ketej.LOL
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
o hostel djali ...shiko ta them me sinqeritetin me te madh .... edhe mos te takoni kto ktu ....vallahi skeni humb asgje
 

pulcina86

❤️
''Kto ktu''
Ndoshta Hostel do te takoj ''ty ktu''..po ne kete rast mendoj se nuk do humbi gje:D
Ky nuk eshte takim x te kerkuar ''la tua meta'' por x te njojtur me mire dhe x te ber dicka ndryshe... ti meqense e mendon keshtu, pse ke mar pjes tek grupi????
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O popull mos u zini une dua te takoj te gjithe nuk jam rracist une e bejme takimin ne se nuk them jo une.
 

pulcina86

❤️
Me ate te zgjuarin qe u shpreh aq bukur e kisha.
JoJo...kujt ti bieri pika moj??
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
shiko se i hypni kalit per smbrapthi ju gjithmon ... tashti ati hostelit apo kujt do qofte tjeter....smendoj se ju hap barku te me takoj mua apo ndonje mashkull tjeter ketu te forumit .... e kur thash nuk humb gje nese nuk te takon ty apo kte pjestart e tjer te grupit .... as qe me vajti ne mendje qe mund te ishte nje takim per te gjetur la tua meta .... kte e mendove ti moj goce ....e meqe dashke me troc po te bej nje pyejte ....cfare humb nje antar i ktij grupi neqoftese nuk te takon ty ???? ...e "prania" ime ne kte grup sdo te thote qe me doemos jame ketu me qellimin e titullit ....qarte
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
akoma tek ura ju hahahha zihuni per daten se per te rene dakort keni un ne takim svij por vetem hostelin do e takoj tani shpejt se kam ni rruge per firence:):)
 

pulcina86

❤️
Po, shum qarte LOL
E pare punes nuk i hip njeriu kalit smbrapthi. Dhe e dyta cfar kuptimi ka kjo???
Nuk e di do i hapet barku ndonjerit x te takuar ty por shikoj qe keni me sh muhabet me njeri tjetrin sesa me vajzat e ndoshta jeni ber dhe miq...
Cfar humb nje antar te forumit po nuk takoi mua nuk ka dhe aq rendesi por nuk me pelqen superficialiteti me te cilin shprehe sinqeritetin tend me te madh se ti nuk e ke iden se kush jan forumistat, ndoshta flet x ata qe njef kshuqeeeeeeeee ''kto ktu'' kujdes kur e perdor. more vesh, mora thua!!
...ore thuaje
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
sis ma bot i ftes mer ç'paskeni qen ncncn :D
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
une ktu mik nuk jam me asnjerin e mik nuk dua te bej askend , por kjo shum pak rendesi ka po aq pak rendesi ka edhe te di se kush jane forumistet .... per mua ....jeni te gjith baraz me 0 ..... = 0 ..... e di si eshte puna .... une ate nderhyrjen tende do ta shikoja si te arsyeshme nese do te kisha ofenduar dikend ..... por une nuk ofendova askend ..... e skuptoj ty pse te dogji ..... kur nuk te ofendoj drejt per drejt goce e zgjuar , mendimi im shume pak duhet te te interesonte , kapish .... tashti ka rendesi ti pergjigjesh pyetjes time sepse pikerisht ktu eshte thelbi i ketij acarimit tend ....mos valle kishe ndermend tu a lije te gjith meshkujve te forumit ti gjate ketij takimit eeeeeeee ????? ( tashti kunderpergjigja jote do jete edhe me e justifikuar se te ofendova )
PD : shpresoj mos te me lexosh ne temat e forumit se une kshu pergjigjem gjithmone , me superficialitet .... cfar humbje . sdo te pelqeja asnjeher :p .... pika mua qe merrem me ty ..... lini ndonje takim lini qe te pakten ti hapni barkun njeri tjetrit .....ciao bukuroshe ....boj t'fala shoqnis
 

pulcina86

❤️
buahahhahah LOL
Ti nuk mbush mire me sa shof.
Ok ok, ke plotesisht te drejt = pika se nuk te bie LOL
 

3R1

rremujaxhije:P
xshendetje te gjitheve:D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Une nuk ftoj asnjeri..Kush do vjen vete!
 

3R1

rremujaxhije:P
kur do e lini takimin tj mo???
dua te takoj biancen unaaa se me ka mar malli...
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Te dashur miq,

Ne pamundesine te marr pjese ne kete grup dhe ta menaxhoj, ja le detyren e moderatorit te grupit Laurit (meqe eshte me i madh dhe me serjozi ne kete ceshtje!)

Ja kalofshi mire kur te takoheni dhe hidhni nje dolli dhe per mua!:)
 

Lauri

Anunnak
Po heeeee moj hapsja e temes se na more shpirtin. ketu duhet nje date- chi c'è c'è, chi non c'è non c'è. Behu lokomotive :D
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Kot i hapni kto dhoj grupesh se as1 nuk e mer mundimin te vi ne takime :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
He re qysh po ja beni per kete takim ju?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
ho me popull akoma se vendoset kaloni nga grupi im futini na i vize mall e mlidhni ment se ky takimi spo behet me duket ose po u be do behet nga 2020
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
akoma se bete kete takimin se late nam:)
 
Top