Takimi Italo-Shqiptar

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Home ku do takohemi neser :p
 

Lauri

Anunnak
Une u thashe tek stacioni i trenit"Santa Maria Novella",sepse mund te vije dikush me tren.
ps.Mos harroni se do bekohemi me uji nga qielli
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Kush do me pres mua me ?? sepse komshis time Lindes i ka mbet hatri keq me mua LOL LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ore te presim mbase jemi une dhe lauri.Dakort me kaq?
 

Lauri

Anunnak
Mund te merrni dhe jepni info ne kete grup sa te doni.E vetmja gje e bukur eshte defrimi virtual. Fjale te bukura sa te duash, iiiiiiiiiiiii u bene shqiptaret njesoj si italianet.Flini gjume neser si per cdo dite tjeter.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Hajde se po ja u jap une bekimin juve..

Ne emer te atit, te birit e te shpirtit te shenjte..AMEN
 

*Linda*

Lost out in the desert
Shpirti ti sikur nuk do shkoje mi? Apo me behet mua?

Gjithsesi shume larg firenze per mua, sidomos ne kete date (probleme me trena e blla blla)
Takimi si vajti?
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Linda nuk vajta une mi goce te thashe para 1 muaji qe sma merr mendja qe do veja :D
He si ja kaluate me ? :p
 

pulcina86

❤️
Lauri s'ka vajt e mendoj se nuk kan vajt e te tjeret...sarà x qnd ci saremmo pure noi due Bianchiccia :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Plot me njerez ky takim, po hic mire vajti:D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
He re na tregon pak si vajti takimi ???
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Takimi vajti per bukuri nuk e dini se cfare keni humbur ju qe nuk erdhet.
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Kush e kush ishte Lal ? :kiss
Une do ju vi me burrin tek takimi tjeter LOL :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Eh kush ishte kjo eshte pyetje e bukur sipas teje kush ishte?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Tek tjetri hajde me burrin po si dihet kur do behet ama.gjithmone nese behet
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Sipas meje nuk e di ndoshta jojo ti Lauri
Skam qen prandaj nuk e di :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
ishim te tere po secili per qejfin e vet.Kush ishte asnje nuk ishte takimi as qe nuk u be se ne fund ato qe mund te shkonin isha une dhe lauri keshtuqe hoqem dore edhe se beme.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hhaha se paskeni be hic e dija un qe sdo e rrunte njeri me ardhe pstaj nuk erdhen ato qe jane afer pretendonit te vinim ne te tjeter hah sa kom qesh hajt se ne takimin tjeter me shum ishalla hostej per ty me vjen keq po me ty do e kem i takim rri i qet do kaloj nga firenzja para vitit te ri lal ok klm
 

Lauri

Anunnak
lol mua me mori gjumi ne tren dhe perfundova ne Rome.
Po ju qe flisnit me teper dhe ishit kaq entuzjaste per tu takuar, dhe ne fund e futet koken nen rere si strucet. Cili eshte justifikimi juaj????bla bla bla bla
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O lauri ti mire ne rome po une po ikja per ne veri as vete se di ku do perfundonte treni LOL
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Lauri personalisht te jap te drejte se mbase keshtu duket,sikur beme shume zhurme e pastaj u qetesuam te gjithe...Por mendoj qe e di vete qe dalin dhe probleme qe te dergojne ne kosh programet e tua.
Sdq mendoj qe e organizojme me mire,vendosemi te gjithe dakord e bejme takimin.Une sinqerisht nuk mundesha te vija.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Sa justifikime...jemi me shume goca, normal qe dalin problemeLOLLOL
edhe cunat le ta bejne me radhe njehere ne rome, nje here ne firenze edhe nje here ne Milano..pastaj tek shefjaLOl
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
po he pra sa justifikime thoni nuk erdhem dhe kaq.
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
hapni rrugen .... me date 31 nentor ini te ftuar ne rome nga une ....fjetja , ngrenia , pirja , jane te paguara mos e kini merak ...ju pres te shumte ...flm
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
jo mi jo .... ne 30 jame i zene ..... me 31 jam ne dizpozicion tuajin :D
 
Top