Takimi Italo-Shqiptar

JoJo

.....
I kemi ca delik cunat lepro....ndaj duam tu gjejme miden ! po eheee....sdikan fare ta ndajne shapin nga sheqeri!!!

Ps: Degjojeni ndonjehere shokun Lepur se seshte keq , jo :p !
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
He cfare nuk vendoset ketu se per te vendosur sma merr mendja te keni vendosur gje.
 

Lauri

Anunnak
Po presim "babbo natale"LOL
Shqipet nuk pergjigjen:eek:hh:
 

*Linda*

Lost out in the desert
ou ku jeto ti mi briciolo:D????
La spezia eshte me mire per mua,
sempre se posso ate dite se dhe ju keni zgjedh date problematike.
Nejse ju zgjidheni La meta.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ketu byk leviz ende asgje..
Njerez une jam keq ekonomikisht:D
Ka rene kriza keq ne portofolin tim, ju lutem tregohuni shpirtmedhenje dhe hajdeni ne MilanoLOLLOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ore po pse nuk e bejm me rradh ne nje dite ne milano nje ne firenze nje ne rome nje la spezzia edhe nje ne pisa????
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po cfare karamele JoJo.Te vine keto si i jap edhe cokollata une bashke ne nje kulle te shtrember:D
 

Lauri

Anunnak
Viola me thuaj kur do vish tek prinderit e tuaj,keshtu do bejme nje takim ne pisanet dhe masseset.Ketyre te tjereve u hyri frika nga toskanet
 

JoJo

.....
nenkuptova biletat me karamelet !!!Na shpernda ti ca ...sjam kunder une jo perugia , la spezia e bologna....po dhe per sicili sthem jo :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Po ju bejeni mbare se do gjej menyren per te bere nje "yxhym" tatepjete une:)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
sa llafazona qe jeni mer ta organizoja un takimin do kisha vendos tani sduhet mendimi i te gjitheve se skeni me ra dokort asiher thoni firenze dhe mjaft leni daten kush te doje te vije kush nuk don te rrije ne shpi
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
E vendosim qe te vini te gjithe ne kryeqytet? Ku ka me mire..Shikoni dhe kryeqytetin e Italise...:p :p :p :p

P.s. Me 1 nentor nuk gjinden bileta per ne Firenze se njerezit bejne ponte e kthehen te gjithe ne shtepi e tyre...
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Car biletash mi pse me kan lon trut mu te vij ne firenze me tren ???
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ore meqenese spo vendosim me erdhi edhe mua nje ide si thoni pse nuk ikim ne ndonjeren nga ato provincat arbereshe ka me mire?Te gjithe i kemi larg nga ku jetojme.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ore he vendoset gje apo hic??
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Bianca une per 1 nentorin nuk leviz nga MILANO:D:D:D
Ju pres te gjitheve :*
 

pulcina86

❤️
Ui ca njerez pertac :D
...Firenze eshte perfekte, mundsisht dhe mbas ores 22:00 :D
Mos harroni te me beni nje zile kur te vendosni.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
bianka as un oas nja 2 muajsh sdo kem patente :):):(
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ore dhe 2 dite eshte nje nentori ku keni vendosur jeni dakort apo jo ne firenze???
 

Lauri

Anunnak
JOJO.Po merrem une me takimin(ndonse e zoja e shtepise eshte Bri).
KUSH DESHIRON TE VIJE NE TAKIM,LE TE PARAQITET NE STACIONIN E TRENIT TE FIRENZES "S.M.N"ME 1 NENTORE DERI NE OREN 11.00. Jashte stacionit do shikoni tabelen "FORUMI VIRTUAL". Rruge te mbare
 

JoJo

.....
Me sa kuptova "shefi" do pergjigjen e urdherit !!! ka mundesi te jem para ores 11 aty :p

Ps: me thoni sa do jeni te llogaris nr e trendafilave qe duhet te sjell per te gjithe :p
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ja me Lauri ky hyra edhe une :p
Mire se ju gjeta te gjithve he keni lon edhe pak vend per mua :p
 

Lauri

Anunnak
Mire se erdhe shpirtooo.Sa per vendet bej nje tel. ne stacion per pronotimet e vendeveLOL
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ore milet une kam dalur ne demostrate se na i kan hequre trenat ketu ku jam une dun me e bo autostrade dmth dy autostrada me shku me kollaj ne Torino :p na than keni autobuzet qe jua kemi sjell nga Roma LOL LOL
Keshtu qe mos mban shpresa tek LOL LOL he se nuk do shpenzoni me karamelet dhe cokollatat LOL LOL
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Me ne fund mu hap kjo faqja e grupit.S'me hapej as kjo e as faqe te tjera te forumit..:konfuz:

U vendos perfundimisht per neser takimi???
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Jo lepur do e bejme me turne nje here une e nje here ai LOL LOL
 
Top