• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Speciale: Top 10 koshashënuesit më të mirë të NBA

Dragon32

Antar Aktiv
NBA njihet si liga më e fortë e basketbollit në botë, ndërsa në të luajnë dhe kanë luajtur basketbollistët më të mirë të të gjitha kohërave.
Specialiteti do të ketë në temë koshashënuesit më të mirë të të gjitha kohërave të NBA.


Top 10 koshashënuesit më të mirë të NBA
1- Kareem Abdul-Jabbar – 38.987 pikë
2- Karl Malone – 36.928 pikë
3- Michael Jordan – 32.292 pikë
4- Wilt Chamberlain – 31.419 pikë
5- Shauqille O’Neal – 28.516 pikë
6- Moses Malone – 27.400 pikë
7- Elvin Hayes – 27.313 pikë
8- Hakeem Olajuëon – 26.946 pikë
9- Kobe Bryant – 26.712 pikë
10-Oscar Robertson – 26.710 pikë
 
Top