Sot mesova që....

Hilarious

Staf në FV.AL
S/M
1 Prilli qenka dita e budallenjëve ☻
Buallenja gëzuar Vitin e Ri ?
Ps: E ta mendosh që në këtë ditë gënjeshtra kursehet më shumë se çdo ditë tjetër ☻
 

A2.

Kūki Yomenai
Në fakt dje mësova se 7 kafe janë shumë
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Sot mesova qe... qe sot e tutje, mjaft.
Nuk marr me persiper as gjen me te vogel.
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Sot mesova qe paska vdekur animatori dhe character designer i Kenshiro, Samami Suda ?

Por mesova dhe qe paska qen po i njejti i Slam Dunk
 
Qe vapa tbo dom ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E paskan seriozisht pa maska spo tlejshin nqendra tregtare nPrishtine. Menojsha qe hajgare ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sot mesova qe te pish kafen jashte ne hije,dhe pse mes jeshillekut e natyres,te kap dhimbje fyti masandej. :p
dhjetor.
 
Mesova qe Viagra ben mrekulli😁
E kam fjalen me te vertete.

Ne Angli nje infiermiere asmatike e vaksinuar ka kaluar 28 dite ne koma dhe 3 dite para se ti ndalonin frymemarrjen e asistuar nje mjek propozoi nje trajtim me viagra😀
Dhe?
Ka shpetuar!
monica-almeida-1585114.jpg

Monica Almeida
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
sot mesova qe kur rikthehen miqte qe do t'i lexosh ne forum, nuk t'u benka te punosh :p hahaha
 

Lauri

Anunnak
Jo nuk e mësova sot..e dija me kohë që: disa do të duan për atë që je, të tjerët të urrejnë për të njëjtën arsye. 😁
Kështu ecën jeta.🤷
 
Top