• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot mesova që....

Aki

misfit
Ka kshu teme ne forum? S'di. Eshte dhe pak e ngjashme me temen e pershtypjeve po thash ta hap, nese s'ben pastaj e bashkoni ose e fshini fare.

Tema ka te beje me ndonje kuriozitet qe keni mesuar ate dite, mund te jete shkencor, i perditshem, mund te jete dhe humor, mund dhe gjithe ta dijne po ja ju pikerisht ate dite e keni mesuar.

Ja p.sh. une sot s'kam mesuar asgje te re :D, por si shembull do tregoj nje gje qe mesova dje: nje femer shtetase e Shqiperise nuk paska te drejte kur shti kurorezim te mbaje te dy mbiemrat, o te vetin o te burrit duhet (ne Maqedoni ekziston dhe ajo mundesia e trete), e kshu.

Ju c'keni mesuar ndonje gje?
 

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤
Sot mesova qe nje pale letra pune sllovene shkojne 3000euro plus cdo muaj takstat
 
Edhe une dje mesova se sot duhet te jem vetvetja dhe mos i jap besim kujtedo..
 

Ivy

.......
Faktikisht u be kohe qe e kam mesuar ne fakt,por e perditshmja ma rifreskon kete njohuri.
Qe e interesi ben te besh pak edhe me djallin.
 

Desa

Temet Nosce
Edhe po nuk kuptove një fjalë të vetme në një fjali, sërish mbetesh e qeshur nga ajo që lexove.
 

N0

Lost.
Sot paradite mesova se njeriu e ka prejardhjen nga majmuni, ama kjo nuk me habiti shume, ajo qe me habiti me shume ishte se mesova gjithashtu se njeriu eshte kafshe.😁😁😁
 

Vvetoni

Larguar
Mesova se qyteti i Prizrenit me matjet e fundit ka arritur permasa te frikshme te ndotjes se ambientit.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot mesova qe shoku i mire nuk eshte vetem ai qe te shkruan dhe te telefonon, por edhe ai qe rralle e sheh dhe flet me te, te befason = )
 

N0

Lost.
Po tashi tema edhe ate qellim ka, te mesojme dicka e nga njeri-tjetri, pavaresisht a flasim vetet a ia fusim kot 😁
Shume mire, nga cila fushe e do mesimin e radhes🤣🤣🤣
 

Element

Anëtar i Respektuar
Mësova se si oqeanit pacifikë ka marrë këtë emër; fjala pacifikë ka origjinë latine : pax , pacis - paqe , qetësi. Përdorimi i fjalës pacifikë për oqeanin daton nga shek xvi ku Magelani kisht bë udhëtimet e tij dhe ishte befasuar nga qetësia e oqeanit.
 

Aki

misfit
Mësova se si oqeanit pacifikë ka marrë këtë emër; fjala pacifikë ka origjinë latine : pax , pacis - paqe , qetësi. Përdorimi i fjalës pacifikë për oqeanin daton nga shek xvi ku Magelani kisht bë udhëtimet e tij dhe ishte befasuar nga qetësia e oqeanit.

Dale se me bere kurreshtare tani. Nga cila ane ka udhetuar Magelani per atje? Ska fare tsunami e uragane atje, po ketij duke marre parasysh sa e gjate ka qene rruga si asgje nuk ka pare ky?
 
Private conversations
Help Users
    Top