Sot me mungon... Kush?...Cfare?

Gjithkush, gjithkund, gjithmonë,ndjen nje mungese te dikujt, te dickaje qe i ploteson shpirtin por per nje apo disa arsye nuk eshte mundesia dhe keshtu behet mungese, mall, trishtim dhe qielli jetes merr ngjyre gri ku nuk lejon as diellin, as yjet, as henen te zbukurojne stinet e jetes.
 
Mami îme . Erdhe sa me ndezi flaken me ngrohi zemren dhe iku per ne Shqiperi.
Me tha nuk do rri shume . Po me ka marre malli qe tani per te . Ndjehem mire dhe e qete kur e shoh qe Eshte mire dhe prane meje .
Amaneti i babit mos e ler kurre vetem ❤️
 
Babi u bene 10 muaj pa te😟 Se sa i rendesishem eshte dikush per ty e kupton vetem athere kur nuk e shehe me, nuk ia ndine zerin, kur nuk mund te ndihmoj me, kur te lene te vetem.
Zoti na bashkoft ne xhennet me prinderit tane, na pranofte duat, sadakat tona, dhe i meshirofte, o Allah meshiroje babin tim sic ishte i meshireshem me mua,amin.
Sdo kisha besuar qe ndonje teme ne forum qe me bene te qes lot!😢
 
Babi u bene 10 muaj pa te😟 Se sa i rendesishem eshte dikush per ty e kupton vetem athere kur nuk e shehe me, nuk ia ndine zerin, kur nuk mund te ndihmoj me, kur te lene te vetem.
Zoti na bashkoft ne xhennet me prinderit tane, na pranofte duat, sadakat tona, dhe i meshirofte, o Allah meshiroje babin tim sic ishte i meshireshem me mua,amin.
Sdo kisha besuar qe ndonje teme ne forum qe me bene te qes lot!😢
Te rroni e ta kujtoni Ceni! 🤗
 
Babi u bene 10 muaj pa te😟 Se sa i rendesishem eshte dikush per ty e kupton vetem athere kur nuk e shehe me, nuk ia ndine zerin, kur nuk mund te ndihmoj me, kur te lene te vetem.
Zoti na bashkoft ne xhennet me prinderit tane, na pranofte duat, sadakat tona, dhe i meshirofte, o Allah meshiroje babin tim sic ishte i meshireshem me mua,amin.
Sdo kisha besuar qe ndonje teme ne forum qe me bene te qes lot!😢
Zoti e meshirofte! U takofshi ne Xhennet Ceni 🤗
 
Më mungon forumi i dikurshëm 🤷
Sot ka ndryshuar komplet tematika e forumeve...asgjë si më parë 🤷
Po dikur keni qene te rinj o Laur,keni pas vullnet ,zell,e deshira,edhe pse njohurite mund te jene dhe me te medhaja sot,por kur njeriu ngarkohet me hallet e veta,arritjet e veta dhe aq me teper kupton se csjelle bota e internetit ne boten reale,vendos qendrime.Dhe besoj se shumica ,per mos te thene te gjithe,e konsiderojne argetim forumin e i fusin nje hahahaha😝🤣
 
Po dikur keni qene te rinj o Laur,keni pas vullnet ,zell,e deshira,edhe pse njohurite mund te jene dhe me te medhaja sot,por kur njeriu ngarkohet me hallet e veta,arritjet e veta dhe aq me teper kupton se csjelle bota e internetit ne boten reale,vendos qendrime.Dhe besoj se shumica ,per mos te thene te gjithe,e konsiderojne argetim forumin e i fusin nje hahahaha😝🤣
Ndryshimin e shoh në % të postimeve mes shakave me temat që kërkojnë një mendim të dikujt..😁
Sa simpatik/e është një antarë në argëtim, mendoj që duhet t'a shohim edhe si i mendojnë gjërat në disa tema që kërkojnë një mendim të pjekur..😁
 
Një përqafim i ngrohtë🤗🤗
Pak e mërzitur isha.
Hyra në forum të qetsohesha pak.
Ma shtuat më shumë trishtimin😓🤗🤗💕
 
Ndryshimin e shoh në % të postimeve mes shakave me temat që kërkojnë një mendim të dikujt..😁
Sa simpatik/e është një antarë në argëtim, mendoj që duhet t'a shohim edhe si i mendojnë gjërat në disa tema që kërkojnë një mendim të pjekur..😁
Pajtohem dhe spajtohem,duke qene se dhe vete kam hyre serioze e kam dal karagjoze😝🤣.Nuk besoj dhe mendoj se dikujt i duhet te njoh mendimin tim real mbi nje ceshtje te caktuar.
 
Pajtohem dhe spajtohem,duke qene se dhe vete kam hyre serioze e kam dal karagjoze😝🤣.Nuk besoj dhe mendoj se dikujt i duhet te njoh mendimin tim real mbi nje ceshtje te caktuar.
🤣🤣🤣
O Zot edhe pse m'u hap koka kam qesh me lot 🤣🤣
 
Pajtohem dhe spajtohem,duke qene se dhe vete kam hyre serioze e kam dal karagjoze😝🤣.Nuk besoj dhe mendoj se dikujt i duhet te njoh mendimin tim real mbi nje ceshtje te caktuar.
Për të parën nuk je vetëm jo 😁
Të dytën insistoj patjetër 🙂
 
Ne fakt nuk e pata fare me ty por me vjen mire!
Apology accepted! 😁
Po une thashe te tregohesha pak gentil . Prita mos te kerkonte dikush te falur ... hic .
Hajt thashe.. po i kerkoj une , po nuk e kuptova pse e bera😂😂
 
Po une thashe te tregohesha pak gentil . Prita mos te kerkonte dikush te falur ... hic .
Hajt thashe.. po i kerkoj une , po nuk e kuptova pse e bera😂😂
Eh .. pa vetedije dhe kerkove falje.. imagjino c'ben me vetedije 😁
 
Top