Sondazh per zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi

Per cilen parti do te votoni(t) ne zgjedhjet parlamentare te Prillit?

 • Partia Socialiste

  Votat: 10 20.8%
 • Partia Demokratike

  Votat: 19 39.6%
 • Levizja Socialiste per Integrim

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Republikane

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Agrare

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Social Demokrate

  Votat: 0 0.0%
 • Partia e Bashkimit per te Drejtat e Njeriut

  Votat: 1 2.1%
 • Parti tjeter

  Votat: 3 6.3%
 • Do bojkotoj zgjedhjet

  Votat: 15 31.3%

 • Totali i votuesve
  48

Darius

DENY IGNORANCE
Uaa. sa te poshter. ?

une doja tvotoja kandidadet por jo PDne. Tani qe qenka keshtu votimi e mora akoma me shume inat. Imagjino, Pashe sot qe Agim Baci kandidonte per PD ne durres. Nr i 11. Si mund te vihet nje figure si ai nr 11? Njerezit me te ndershem i ka vu n'fund listave Luli.
Mendohet te jete vetem nje flete e ndare ne dy pjese. Ne pjesen e majte do te vendose partite, ne pjesen ne te djathte me nr deputetet. Psh:
Ne Durres jane gjithsej 14 Mandate. Keshtu, nese do te votosh dhe jeni me bindje te djathta, do te vendosesh nje X ne siglen e partise dhe do perzgjedhesh nr e deputit qe ti mendon ti japesh voten 11, qe i perket Agim Baçi (te cilin e kam mik edhe pothuajse cdo mengjes pijme kafe)
 

The-Cook

Antarë i Respektuar
Gjithcka me Mik shkon ne Shqiperi ! Voten duhet tja jepni ati/asajt qe mendoni e merito e do bej dicka jo Mikut/Mikes se kshu ZDO FITONI ASGJE !
 

CIBOX

Antar Aktiv
Politika është aftësia për të parashikuar atë që do të ndodhë nesër, javën tjetër, muajin tjetër dhe vitin tjetër. Dhe të kesh aftësinë që më pas të shpjegosh pse nuk ndodhi.

Ps. Më pëlqen ndryshimi dhe do doja të vlerësoja #NISMATHURJE një frymë e re politike, me energji tjetër dhe besim të madh te njerëzit. (I duhej sontazhit edhe kjo miniparti)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Do votoj koalicionin - Monin & Lulushi
Ate shpifesiren qe ka harxhuar nja 200-300kEuro G nderhyrje estetike )nga gjaku i popullit te zhvatur per tu bere njeri, se ishte si kafshe ( te me falin kqgshet qe ofendohen nga ku krahasim).

edhe mos na shisni dengla ketu e na beni teori, ju te PD se ju e lat vendin 4 vjet pa opozite. E na tregoni ketu pergjegjesine e votes...
Nuk e votoj as PS, hajdutet e PD jo e jo, qe tallin prapanicen posht e lart me skamjen e popullit, qe vet e kane ushqyer e ngritur deri ketu, sa qe vuajne Shqipetaret per buke te gojes.

Duhet shfarosur krejt klasa politike shqipetare PD. - PS.

JU BEJ THIRRJE VOTONI VETVENDOSJE.
 
Do votoj koalicionin - Monin & Lulushi
Ate shpifesiren qe ka harxhuar nja 200-300kEuro G nderhyrje estetike )nga gjaku i popullit te zhvatur per tu bere njeri, se ishte si kafshe ( te me falin kqgshet qe ofendohen nga ku krahasim).

edhe mos na shisni dengla ketu e na beni teori, ju te PD se ju e lat vendin 4 vjet pa opozite. E na tregoni ketu pergjegjesine e votes...
Nuk e votoj as PS, hajdutet e PD jo e jo, qe tallin prapanicen posht e lart me skamjen e popullit, qe vet e kane ushqyer e ngritur deri ketu, sa qe vuajne Shqipetaret per buke te gojes.

Duhet shfarosur krejt klasa politike shqipetare PD. - PS.

JU BEJ THIRRJE VOTONI VETVENDOSJE.
Dhe me ne fund @Shoku_vjeter u kthye ne shtepi ne vigjilje te 1 prillit :D

Sa te ka pagu vetvedosja mo?
 

Lindii

Antarë i Respektuar
Do votoj koalicionin - Monin & Lulushi
Ate shpifesiren qe ka harxhuar nja 200-300kEuro G nderhyrje estetike )nga gjaku i popullit te zhvatur per tu bere njeri, se ishte si kafshe ( te me falin kqgshet qe ofendohen nga ku krahasim).

edhe mos na shisni dengla ketu e na beni teori, ju te PD se ju e lat vendin 4 vjet pa opozite. E na tregoni ketu pergjegjesine e votes...
Nuk e votoj as PS, hajdutet e PD jo e jo, qe tallin prapanicen posht e lart me skamjen e popullit, qe vet e kane ushqyer e ngritur deri ketu, sa qe vuajne Shqipetaret per buke te gojes.

Duhet shfarosur krejt klasa politike shqipetare PD. - PS.

JU BEJ THIRRJE VOTONI VETVENDOSJE.
Faleminderit shume,solidarizohem, une dhe fisi im jemi mbi 76 vete te familjes qe nese VETVENDOSJA eshte ne liste vota shkon per ta OK
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Vota ime, pa medyshjen me te vogel per tek Partia Demokratike.

Vitet ne Qeverisjen e Rilindjes, fatkeqsisht jane te mbushur me varferi, me mizerje, korrupsion, emigrim si asnje here me pare te popullsise, krim, rrenim ekonomik..., etj.
Jemi nje popull ne mes te Evropes, por qytetare te katandisur te botes se trete.
Ec sale berisha ta hanksha zemren
 

Baboon

12... forget about it!
Rruga Arbrit bashke me tramvajen e Lulit një kat mo nolt lool200.gif
 

Attachments

 • 200.gif
  200.gif
  1.3 MB · Shikime: 0
 • 200.gif
  200.gif
  1.3 MB · Shikime: 0

Lindii

Antarë i Respektuar
Vetvendosja ?te bej valixhet gati politika 31 vjeçare " janë lodhur shume e kane te nevojshme nje pushim TOTAL"
 

Lauri

Anunnak
Ke fitu o @Darius , kemi fitu.
Po mos prit që Luli di të hapë vrima në ujë ndryshe nga Edi.
 

Baboon

12... forget about it!
Nje gjo boj habi une me kto njerzit e exit polleve ose me sakte ata qe i komentojnë. Nuk e kuptojnë që po të deklaroje voten për PS, o je komunist. O je i shitur, oligark ose thjesht delenxhi meqe s'do Lulin qe osht si shpirt ????
 
Top