Sondazh per zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi

Per cilen parti do te votoni(t) ne zgjedhjet parlamentare te Prillit?

 • Partia Socialiste

  Votat: 10 20.8%
 • Partia Demokratike

  Votat: 19 39.6%
 • Levizja Socialiste per Integrim

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Republikane

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Agrare

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Social Demokrate

  Votat: 0 0.0%
 • Partia e Bashkimit per te Drejtat e Njeriut

  Votat: 1 2.1%
 • Parti tjeter

  Votat: 3 6.3%
 • Do bojkotoj zgjedhjet

  Votat: 15 31.3%

 • Totali i votuesve
  48
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale???
Te jete e vertete thua?
?‍♂️
 

Monique

With or Without u
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale???
Te jete e vertete thua?
?‍♂️
dmth ta surprizojne :p
 

Baboon

12... forget about it!
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale???
Te jete e vertete thua?
?‍♂️
Realitet shifrash i frikshëm i ftohtë ti mpi gjymtyrët lool
 

Bledi_Shady

finoallafine
V.I.P
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale???
Te jete e vertete thua?
?‍♂️
Batonin apo Bollinon pyete? ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
kam 1 pyetje.
a mund te votojme kandidatin por jo partine?!
Dmth sa fleta votimi jane?
 

Darius

DENY IGNORANCE
kam 1 pyetje.
a mund te votojme kandidatin por jo partine?!
Dmth sa fleta votimi jane?
Ne fillim do te votohet sigla e Partise, pastaj kandidati. Nese voton vetem kandidatin, edhe nuk keni votuar partine, vota juaj quhet e pavleshme.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ne fillim do te votohet sigla e Partise, pastaj kandidati. Nese voton vetem kandidatin, edhe nuk keni votuar partine, vota juaj quhet e pavleshme.
Uaa. sa te poshter. ?

une doja tvotoja kandidadet por jo PDne. Tani qe qenka keshtu votimi e mora akoma me shume inat. Imagjino, Pashe sot qe Agim Baci kandidonte per PD ne durres. Nr i 11. Si mund te vihet nje figure si ai nr 11? Njerezit me te ndershem i ka vu n'fund listave Luli.
 
Top