• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra Vlonjate

Hajde ta gezoni Sofren e re ..
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirembremaaaaaaaaa
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirembrema Vlora, po presim fotot e para nga plazhi:)
lg_vlora21.jpg
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

Kam mendje me kalu nga vlora keto dite...ka ndo1 goce per kafe ketej :p
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire se ju gjeta sofra ,Vlora ne ditet e saj me te bukura te pranveres....

Gjate mesdites

Ne mbremje ..perendimi
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

/me Ulet kembe kryq pas nje rruge te gjat e pret nje got uje nga ndonje cupe na vlora :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Ta sjell une nje foto qe gjeta..
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Zizi ky moli qe eshte ne foto nuk eshte me keshtu ,eshte regulluar dhe eshte hapur nje lokal ,goxha bukur :)
Se di, por fotoja eshte shume e bukur, kush e ka bere ka pasur moment te mire:)

Mbase na sjell ti me shume foto, po vajte ne ate zone ( e jo vetem) :)
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Keto jane mbasditet ne Vlore gjate pranveres
 
Redaktimi i fundit:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Keto jane mbasditet ne Vlore gjate pranveresSa bukur ne foton e pare, qe ke kapur ata qe hidhen me parashute:):) Mbrekulli duhet te jete te shikosh peisazhin nga larte!!!
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Pershendetje !
Doja te rikujtoja delizickun qe ne jemi ende pa ngrene,torta sna ka ardhur ende,skemi pire asgje,vtm fjale te ngrohta kemi marre
Pra Delizicku mos ik po DUKU shqipetare! LOL
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Ja erdhi torta evi...Ne vazhdim do sjell dhe gjerat tjera se tani po flas me juve andej nga chati :p

download.jpg

coca.jpgcoca.jpgimages.jpgimages (1).jpg
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Sofra Vlonjate

Po ti Evi mbaj diet, na e ler ne te tjerve torten qe smbajme diet :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

UII ku mjaftojne keto moj?
Vetem e znj e sofres do 3 torta,pastaj colat ci duam ne
sa gjirokastrite je bere kohet e fundit :p
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Dhe gjirokastrie me bere tani? :p..Gjasme doreshtrnguar une e ashtu :p...He trego ca do te te sjell, se ta sjell menjehere...Vetem fol ti :p
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Per flow

images (2).jpg
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

7 pizza
2 cola
patate pa fund
xaxiq paidhaqe sallate ruse lejla domatesh dhe jeshile
besoj mjaftojne :p
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Per Delizen... zgjidh kush eshte nga keto qe kerkove :p

 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Ose te silleni mire ose sdo ma shihni mua me ketu surratin.
Te te marr ofendime tip krahasimesh me vende si Babrruje qe as ia kam idene nga i bie
dhe qe ta dini vec prej Delizes sbera rremuje.
Keshtu ju tipa mendjemadhista silluni mire :p
LOL

P.s Zzi tani sje me ne rangun e vjehrrave pupupu cpo meshohin syte kohet e fundit LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

UII ku mjaftojne keto moj?
Vetem e znj e sofres do 3 torta,pastaj colat ci duam ne
sa gjirokastrite je bere kohet e fundit :p
3 torta me krip dua une, se ato me sheqer ju'a kam fal, beni qejf e shtoni kile :p


7 pizza
2 cola
patate pa fund
xaxiq paidhaqe sallate ruse lejla domatesh dhe jeshile
besoj mjaftojne :p
Pupuppupupupuupuppupu, te vesh duarte ne koke. C;eshte ky ushqim komplet i pashendetcem, dhe ne oren2 te nates?!
Ne liste te mbetet vetem sallata jeshile me domate, te tjera ne plehra...
E per mua nje byrek, me djath e nje gote uje. Ju lutem!

Per Delizen... zgjidh kush eshte nga keto qe kerkove :p

C'eshte kjo gjelle me mish e leng te gjate per ditelindje?!!!
Me raste haet biftek e nje gote vere:p jo sup

Ose te silleni mire ose sdo ma shihni mua me ketu surratin.
Te te marr ofendime tip krahasimesh me vende si Babrruje qe as ia kam idene nga i bie
dhe qe ta dini vec prej Delizes sbera rremuje.
Keshtu ju tipa mendjemadhista silluni mire :p
LOL

P.s Zzi tani sje me ne rangun e vjehrrave pupupu cpo meshohin syte kohet e fundit LOL
Jo qe sjam me vjehrre, por jam bere Krye-vjehrre:p Po stervis syrin:p
Tani, une te mora mbrojtjen, por ti si perhere se mos vlerson gje.....
Ke te fala e perqafime nga :mace:
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Jo qe sjam me vjehrre, por jam bere Krye-vjehrre:p Po stervis syrin:p
Tani, une te mora mbrojtjen, por ti si perhere se mos vlerson gje.....
Ke te fala e perqafime nga :mace:


Maces do ia ckul veset i cike :p

Tani ti ziz po ta perseris o sillu mire o perfundimisht ike nga vjehrra LOL
Sec me cf me shohin syte po ik fjala ime amen :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Maces do ia ckul veset i cike :p

Tani ti ziz po ta perseris o sillu mire o perfundimisht ike nga vjehrra LOL
Sec me cf me shohin syte po ik fjala ime amen :p
Si shkulen VESET?:p ( nje vit ne Vlore, e smesove qe smesove te flasesh gjuhen shqipe....LOLLOLLOL Jo kot te ndau burri :p)

Une shume mire po sillem, me thuaj, ca kam gabuar?:p

Syte e tu, duan gjyslyke?:p

ps: pershendet kur hyn ne sofer, se ashtu bejne njerzit me edukate, jo erdhe si furtune direkt me kercenimet e rastit:p
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

LOL
Kur hy me pershendetje asnje sma var, sa flas keq te gjithe sillen mire
keshtu me keni mesuar ju vlora pra LOL

Mire mire i kam shenuar +1 +1 +1 :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Po pra gjete kujt ti hedhesh fajin. :p
Ne vend te korigjosh gabimin, ti e shton akoma me shume...Eh nuse sofre, eh...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema o çika mali e fushe e deti :p..
Morena oj shtrige qe hyn ne chat dhe iken si era vetem ne te kapsha po bishtaleca do ti bej floket LOL..

Zina cfare kemi sonte per darke..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top