• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Arfenilla o ma bre se sma kana ashtu :v hahahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Fasule Deçani, speca Rahoveci, rrush Xerxe, arra Gjakove desha une.
Faleminderit, kismet javen tjeter vij i marr
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo jo jam i papune, s'marr rroge fare, keshtu qe jam rehat🤣

Java tjeter dmth rreth dates 25😀
Ahh pse nuk tregove ne fillim pra🤦‍♀️Mir se kemi kuzhin per gjith ata se jan te pa pun.e deshte edhe ni banes a shpi a pomp benzini🤦‍♀️🤣
Po ti mor zotrote.thuaj a don mysafir ,mirmbrema .mir se ju gjeta..pastaj ne te ofrojm
Cfar kemi ne shpi..e jo si ne market erdhe ktu😜
 

Endrra

VIP
Po pse juve andej si i pritni musafirt?kerkojn diqka ata apo ju ofroni vet ju🤔
Ne themi .. shpija e zotit e e mikut.. natyrisht sdo kursehet asgje per mikun ..a nese miku do dicka speciale te zones, e natyrshme qe do pergatitet extra per te.
Po .moS u ze ngusht jo , kane ndrru kohrat..ste pret kush me ne shtepi .
Edhe ne qe vijme nje her ne vit nga jashte ,na çojne neper restorante.. a thu se skane shpija lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ne themi .. shpija e zotit e e mikut.. natyrisht sdo kursehet asgje per mikun ..a nese miku do dicka speciale te zones, e natyrshme qe do pergatitet extra per te.
Po .moS u ze ngusht jo , kane ndrru kohrat..ste pret kush me ne shtepi .
Edhe ne qe vijme nje her ne vit nga jashte ,na çojne neper restorante.. a thu se skane shpija lol
Mir po per fillim duhet me trokit e me than .o i zoti shpis a doni musafir..ateher nese thot po mir se
T’ka pru zoti..pastaj sherbet me kafe e gjerat tjera ..jo si ai zotrotet se hyri si ne market🤦‍♀️🤪
 
Ne themi .. shpija e zotit e e mikut.. natyrisht sdo kursehet asgje per mikun ..a nese miku do dicka speciale te zones, e natyrshme qe do pergatitet extra per te.
Po .moS u ze ngusht jo , kane ndrru kohrat..ste pret kush me ne shtepi .
Edhe ne qe vijme nje her ne vit nga jashte ,na çojne neper restorante.. a thu se skane shpija lol
Me fal, ca sofre je ti?
E mbi te gjitha, kur te gjej ty ne sofer?
 
Top