Sofra Kavajse

Kleva_Durrsakja

Antar Aktiv
Meqense sofra ime Kavajse nuk qenka hapur edhe meqense jam e vetmja ne linje per momentin...po e hap nje sofer Kavajse ku jeni te mirpritur te gjithe :cheer::cheer:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Wow e hapi edhe Kavajsja edhe sofren e vet ahah
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Eh mua me lejohet se kam fisin e mamase te gjithin andej :D

Pershendetje te gjithve
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Ku jane kavajsit paskan hum fare
 

eldi

trafikante
po cdeshe o kavaja qe u ndieve??? nuk e shikon pusullen qe ka lene ANGEL&DEVIL.....
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
po cdeshe o kavaja qe u ndieve??? nuk e shikon pusullen qe ka lene ANGEL&DEVIL.....

HAHAHAHA JO SE SESHTE E VERTETE AJO KA DALE KOT SI SHPREHJE :haha::haha::haha:pAS SOFRES DURRSAKE KJO ESHTE SOFRA IME E PREFERUAR ELDI BEJE I XHIRO NGA SOFRA DURRSAKE SE OFROJME CA GJERA TE MIRA IHHIIH:haha::haha::kercejme::kercejme::kercejme:
 

eldi

trafikante
HAHAHAHA JO SE SESHTE E VERTETE AJO KA DALE KOT SI SHPREHJE :haha::haha::haha:pAS SOFRES DURRSAKE KJO ESHTE SOFRA IME E PREFERUAR ELDI BEJE I XHIRO NGA SOFRA DURRSAKE SE OFROJME CA GJERA TE MIRA IHHIIH:haha::haha::kercejme::kercejme::kercejme:

O LALI DO TA HAP TA SHOH SE NUK E KAM HAPUR AKOMA. :pP::lol:;)
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
O Kavaja ku jeni meeeeeeeeeeee Po flini nani nai ehhhh :bum:bum
 

CoNNecT

Administrator
Kerkon nje shoku im vend pune tek sofra kavajes,e din vete ai se kush eshte por a mundet hapsja temes ti ofroj ndonje mundesi?? :p
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Kerkon nje shoku im vend pune tek sofra kavajes,e din vete ai se kush eshte por a mundet hapsja temes ti ofroj ndonje mundesi?? :p

hihihi me duket se e njof ket shokun tat :):):)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Ku jeni o kavajsa sa sofer koti asigjo me henger ku o e zonja sofres kleva ke miq moj
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Titulli: Sofra Kavajse

he mer spaska asnje kavaj forumi keq shume keq po ti hapsja temes pse e ke vene klevja durrsakja por se ke vene klevja kavajsja?
 
Nese ka kavajsa te vertete ketu duhet ta dine mire ate shprehjen-
Ne Kavaje edhe cifuti ndejti vetem nje jave?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
po cdeshe o kavaja qe u ndieve??? nuk e shikon pusullen qe ka lene ANGEL&DEVIL.....
Ehhh sa kujtime po.lexoj neper tema , ka qen pusulla kavaj kujdes s... Per 5 km 😂😂😂 je dhe eldi u martu u bo.me.kalamoj sfutet.mo.ktu gjith shoqet e mija jan martu 😔
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Nese ka kavajsa te vertete ketu duhet ta dine mire ate shprehjen-
Ne Kavaje edhe cifuti ndejti vetem nje jave?
Po tju afronte cifuti nese ja mante ste falin kto ,gocat jan me te sigurta se ne meshkujt ne rruget e kavajes.🤐😨😱
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Meqe jemi ne sofer dini ndonje barsalet me kavajsit ,? Po them un 1 pastaj kush din te vazhdoj . Na ishte nje her nje person dhe shkoj ne kavaje , duke hecur rruges e kapo barku , gjen nje cep maron pun dhe aty afer ishte nje fik fshihet me gjethet e fikut dhe fillon.rrugen , gjat rruges fillon tu krrujt sumen , hec e hec hec e hec e krruhu . Vjen nje moment dhe thot spaskan faj kavajsit ktu te haka suma vet .
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Shkon durrsaku te.takoj.kusheririn ne kavaj , dhe aty shikon nje super femer , dhe i thot durrsaku kusheririt kush esht.ajo sa e mir qeka ,.ja.kthen kusheriri po.ti shikosh vllain si e ka .😂 O seriozat e forumit thoni barcaleta apo ta.hapim tem nese nuk.esht..
 
Top