SmS per Vitin e ri 2016

WxP

Antarë i Respektuar
-Uroj vitin e ri te gjitha familjareve dhe te afermeve. Ju deshiroj nje vit sa ma te kendeshem dhe u uroj qe ne vitin 2016 te perkujdesen vetem nga te mira dhe te kene lumturi e dashuri ne jete.

-Në muzikën e natës, në terr të zi, në ora 24 ta uroj vitin e ri.


-Vitet kalojn shpejt, gjërat ngelin me kujtime, me rastin e kësaj feste pranoni shumë urime.


-Të krahasoj me yjet por vetëm me një ndryshim, ato jan të qiellit ndërsa ti je ylli im.. urime viti i ri.


-Zoti në jetë gjithmon ju ndihmoft, urime vitin e ri dhe pritshi shumë mot, besimi në Zot kurr mos ju mungoft çka ju don zemra ky vit ju plotësoft.


-Te uroj nje vite te mrekullueshem per ty dhe te dashurit e tu, me te mire se ai i shkuari, plot me gezim, dashuri, paqe dhe qetesi. Pse jo edhe pak fat. Urime nga zemra!


-Nje vite tjeter iku duke i lene vendin 2016-tes, por asnje nuk do te zer vendin tend ne zemren time. Urime zemra ime.


-Gezuar viti i ri 2016 ju uroj shume fat lumturi dashuri dhe plotsim te te gjitha deshiravetuaja shpresoj qe do jet nje vit i kalur shpejt dhe me shume kujtime te bukura per te gjith ne shume shume urimeeeeee shpresoj te kaloni me mire se vitin 2016…


-Gezuar 2016, zoti te dhurofte per çdo furtun nje ylber, per çdo lot nje buzeqeshje dhe per çdo problem nje zgjidhje!


-Hei, hei, shiko pak oren. Oh yeah, jemi ne 2016. Nuk doja te limitohesha ne te zakonshmen ” Gezuar vitin e ri, shume urime”per nje njeri te rendesishem si ty, keshtuqe te them faleminderit per çdo moment te 2013 qe me ka bere te ndjehem fantastike, dhe per te gjitha heret qe me ke bere te qesh.


-Te uroj qe te presesh Vitin e Ri me te gjitha enderrat e tua dhe gjerat e bukura qe te kane shoqeruar deri sot, dhe te hapesh zemren tende te gjithe atyre qe do te vijne dhe do te dine te bejne te lumtur. Urime Vitin e Ri 2016 nga zemra.


-Urime te gjithve kete fest te vitit te ri,le tju sjell ky vite gjen me te bukur te jetes dhe njekohesisht le te jete vit i realizimeve te enderrave tuaja, zoti le tju dhuroj at qe me se shumti deshironi dhe le tu ruaj at qe ju posedoni,le tju mbush zemrat me gezime dhe me plote dashuri,paqja dhe harmoija le tju perqafojn ne qdo faqe dhe hap te jetes.


-2016 urime per 365 dite, 8760 ore, 525600 minuta e 31536000 seconda, te pasura me jete, qetesi, gezim , dashuri dhe pak çmenduri :p !


-Ja na erdhi viti ri sa jam i gezuar me kallash e hashash kam per ta festuar, bombat zbardhen tej per tej ne fusha e male viti ri do te na gjej shtrire neper spitale, te vrar sakatuar ska doktor ce na fut ne duar. GEZUAR VITIN 2016 TE GJITHE SHQIPAREVE NE CDO SKAJ TE BOTES.


-Nje yll ne qiell sa bukur shendrit, kjo hene e bukur po na fal pak drit, qielli i kalter diqka po tregon, se ke nje shoqe qe asnjeher nuk te harron, dhe me dashuri vitin e ri ta uron. Urime 2015 shoqja ime e dashur!


-Kete dedikim ia kushtoj personit me te dashur ne bote motres time te dua dhe te adhuroj gezuar vitin e ri 2015. fat e lumturite shkojne Per ty princeshe.


-Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen; qofte viti i mbare ne te gjitha fushat e jetes.


-Ju uroj gjithve vitin e ri 2016 ju uroj qe ky vit tju sjell shendet dashuri dhe lumturi .


-Nje yll ne qiell sa bukur shendrit,kjo hena e bukur na fal kete drit, ky qielli kalter diqka te tregon se ke nje MOTER dhe asnjeher ste harron….Happy New Year My Sister And I LoV YoU…


-Një pëllumb i shkruar në dritare troket, hape mos nguro se diçka e mir të pret, në krahët e tij ka një porosi urime viti i ri 2016.


– Një vit i ri oh zot sa kënaqësi, një kapitull i jetës po vazhdon, një vit i ri po na fton, një zemër troket, një telefon cingëron.


– Gëzuar festën e vitit të ri e ju uroj çdo të mirë në jetë lumturi,dashuri dhe të gjitha të mirat në jetë.


– Të uroj 12 muaj lumturi, 52 fundjava qetësi, 365 ditë dashuri, 8760 orë paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqësi.URIME VITI I RI 2016!!!


– Si flladi i leht ju ardht dashuria, si e ëndërroni paqi lumturi në jet urime viti i ri 2015 sot e 100 vjet .


– Tash ështe një terr i zi dhe mbretëron një qetësi, un kam dëshirë ta uroj vitin e ri me gjithe dashurinë që kam për ta. URIME VITI I RI 2016!


Lart jan disa urime qe gjeta ne internet... Po sms me e bukur per urimin e fundvitit, qe ka ardhur per ju cila eshte?
 
Redaktimi i fundit:

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

gezuar vitin e ri te gjitheve qofte vit i mbare e ju dhurofte vetem gezime, dashuri,lumturi ju e familjeve tuaja ! nje dolli per fv....GEZUAR!!
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Nga burreli Turistik
rreth me male per karshi
Te uroj Gezuar Vitin e Ri :D
Urim i thjesht, po kjo me ra ne mendje
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

...nje sms qe mora:

Ka njerëz të thjeshtë në këtë botë që më bukurinë e të shkruajturit plot thjeshtësi dinë të vlerësojnë momentin e hidhërimit si dhe të gëzimit në jetë dhe kjo gjë më lumturon në pafundësi. Keshtu që ti je një njeri më i respektuar për mua personalisht dhe nga familja ime, iu uroj një vit të mbarë ty dhe familjes tende zoti te bekoftë gjithmonë. ?

hajduti
 

Zana1

Braveheart
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Une personalisht i evitoj dhe nuk i dua k'to shkrimet/urimet gjoja te bukura & komplikuara ....thjeshte dua nje - Gezuar-.. dhe mjafton me aq.

Kur fillojne te zgjaten e te sterzgjaten... thjeshte se eshte Viti i ri dhe mendojne qe po shprehin vertet vetveten nderkohe qe biejne ne kundershtim me realitetin ... me acarojne edhe me duket e panevojshme.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

oh sa bezdi qe i kam kto urimet!

Po kur pergatisin nje mesazh dhe ja dergojne tgjithve?! mkap nervi dhe pergjigjem kur jam ne wc qe sdi si me kalu kohen.
Njerez qe sta kan var per 364 dit te dergojne urime/puthjenormale/puthje3D sikur je oksigjen per to.
Don tme urosh me gjith zemer? mjafton dhe nje mesazh vokal ku mpyt nese kam nevoj per birr tjeter lol (shaka)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Per mua Sms me i bukur ishte nga ish mesuesja ime.

sms.jpg
 

Monique

With or Without u
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Asnjehere per festa nuk dergoj sms urimi.
U bene vite qe se bej me.
Por per miresjellje kur me dergojne sms te personalizuata i kthej pergjigje dhe i uroj ate cka do i uroja gjithkujt. Shendetin!
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Ai mesazhi nga mesuesja me pelqeu,edhe pse nje mesazh i zakonshem por diferencen e ben individi qe ta dergon ne kete rast!!!

Mua kur te me dale pija ndoshta kujtohem te kthej urimet,mire qe me njohin robte e skeqkuptohen! :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Ai mesazhi nga mesuesja me pelqeu,edhe pse nje mesazh i zakonshem por diferencen e ben individi qe ta dergon ne kete rast!!!

Mua kur te me dale pija ndoshta kujtohem te kthej urimet,mire qe me njohin robte e skeqkuptohen! :p

Dhe te mendosh qe eshte mesuesja e fillores . Lol.
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Do desha te kisha kontakte por skam me asnje,para ca vitesh vajta nga shkolla i kerkova por si gjeta...Me te gjimnazit kam kontakte akoma dhe me drejtorin ahaha...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Une s'ja kam dgju zonin ktij telefonit tim per Vit te Ri....ngaqe u kputen per mu njerezit, m'dun shum jo per gje :p
 

WxP

Antarë i Respektuar
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Pytja eshte cili sms ju ka pelqyer me shume pa deportuar tek njerzit jan te mire apo te kqinj ju pelqejn apo jo...

Tregoni urimin me te sinqert dhe qe ju ka terhequr me shume !

Personalisht kam mar 300 Mesazhe !

Por qe me terhoqi me i thjeshti:

Gezuar Per shume Vjet! Te uroj nje vit te mbare, Shendet e mbarsi ne familje. Perzemersisht... SB :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

E mo mire pse therret :chh

-Të krahasoj me yjet por vetëm me një ndryshim, ato jan të qiellit ndërsa ti je ylli im.. urime viti i ri.

Mua me pelqeu ky,ne femrat si gjithmone mbas romances :p

Nje mesazh urimi personal ishte 'FLM DHE TY GJITHASHTU' pa e lodh shume muhaben thjesht e shkurt :D
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

"You have made me so happy Aver. You did that when you promised to spend the rest of your life with me. Happy New Year."

Kate Upton

--

Si ma gjeti prap numrin kjo!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Naten e vitit te ri pas ores 12-te,rastisi qe harrove celularin diku.
Ne fakt nga neglizhenca ime,e mora vetem sot.
Kishin ardhur disa SMS;
Por ky ishte shume i vecant per mua.

C"do fund sjell nje fillim te ri.Shpresoj qe udhtimi juaj ,qe starton sot ne 00-00 te jete udhtimi me i bukur i jetes tuaj.
Uroj qe gjate udhtimit 365 ditor te jeni gjithmone te shoqeruar nga njerzit tuaj me te dashur,nga shendeti,harmonia,lumturia,dhe buzeqeshjet.Uroj qe te arrini ne destinacionin e endrreva dhe suskeseve tuaja. F...!
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

oh sa bezdi qe i kam kto urimet!

Po kur pergatisin nje mesazh dhe ja dergojne tgjithve?! mkap nervi dhe pergjigjem kur jam ne wc qe sdi si me kalu kohen.
Njerez qe sta kan var per 364 dit te dergojne urime/puthjenormale/puthje3D sikur je oksigjen per to.
Don tme urosh me gjith zemer? mjafton dhe nje mesazh vokal ku mpyt nese kam nevoj per birr tjeter lol (shaka)

Mese e vertet Lolly duhet te vi dita e fundit e vitit te kujtohen njerzit qe je dhe ti ne kte bot.. :) :) ...


Gezuar 2016ten ForumiVirtual..... :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Do desha te kisha kontakte por skam me asnje,para ca vitesh vajta nga shkolla i kerkova por si gjeta...Me te gjimnazit kam kontakte akoma dhe me drejtorin ahaha...

Une kam, madje shume, me shume sec duhet, Lol. Por gjithmone i kujtoj me kenaqesi, dhe ata/ato gjithashtu. Ndoshta jam nder nxeneset e tyre te vetme qe u kushtoj vemendje perher neper data te rendesishme. Ndoshta:p Per mua mesuesit jane te shenjte. Pavarsisht cdo gjeje kane lene pasuri te patundshme ne formimin tone, ate te dijes dhe sinqerisht i dua jashtzakonisht . Me kujtohet per 7 mars kujtova msuesen e letersise. Une nje urim te thjeshte i cova, dhe me ka mbet ne mendje nje fjali nder shume fjale qe me coi:

".... per mua sot,ne gjendjen ne te cilen ndodhem keto fjale jane energji , kurajo, force,lumturi,sepse dhe une paskam bere dicka pozitive ne jete meqe me kujtojne nxenesit e mi mbas kaq vitesh....."

Ja keto gjera u japin jete atyre, por me japin jete dhe mua vete :)
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: SmS per Vitin e ri 2016

Me rastin e nderrimit te moteve, mora nje mesazh nga nje person qe as nuk e prisja. Ishte kjo Nicktjeter e cila di te beje, jo rralle, surpriza.

Per mesazhet tjera qe priteshin te vinin dhe per ato qe me erdhen si kthim i mesazheve qe kam derguar une do ju shkruj njeher tjeter.
 
Top