SMS dashurie...

zbathur eci neper nate syte e tu drite per far , lumi derdhet neper det, ti e une nje filiz jete...
 
Ajo I shkrujti nje leter dhe I tha lamtumir..
Ai e lexoi dhe tha me ne fund I lir...
Ajo pas shum kohesh nisi 1 tjeter dashuri...
Ndersa Ai po e kujtonte at ne vetmi....
Ajo dal nga dale po eharronte....
Ndersa atij ajo po I mungonte ...
Dhe Vendosi vajzen ta takoj ....
Vendosi ti tregonte se nuk mundi ta harroj
Por kur shkoi per ta takuar
Zemra ishte gati per ti pushuar ....
Ajo me nje tjeter po martohej.....
Ndersa zemra e tij po coptohej
Ai ishte prezent ne darsmen e saj
Por Jo si dhenderr por si.....
Dikush qe e beri vetem te qaj....
Ajo e pa dhe ne faqe Iran dy pika lot
Ndersa Ai tha ,,ma mer jeten te lutem O ZOT.....
 
Toka eshte e zeze, muri eshte i bardhe me ty fillova dashurine e pare!

lol, si sdi une fare nga kto?
 
Toka eshte e zeze, muri eshte i bardhe me ty fillova dashurine e pare!

lol, si sdi une fare nga kto?
Sa naive me cigar ne dore moj e bukur shembllor
 
Tlumt lol
 
Kush te bi n'qafe ty se do behem kamikaze...


lol lol lol

vdeksh jarebi. :p (po menoj une me veten time) :p
 
Cdo moment qe ti prekje lekuren time jane ato qe me ngrene zemren peshe sa here i mendoj.
Ishe nje e djeshme e bukur qe i dhe plot ngjyra diteve te mia.Une te dua edhe me mungesen time ne jeten tende.
 
E ksm nji deshire moj goce
Offf sa eshte e thjeshte
me ti puthe buzet e bukura
tjeter gje skisha deshteP.s Cuna kopjojeni e ruajeni tek Spam sms se do ju nevojitet :D
 
Dashuria eshte nje ndjenje qe cdo gje parakalon,
dashuria eshte e verber dhe asgje me nuk shikon,
Dashuria eshte mizore sepse vuajtje shkakton,
dashuria eshte njerezore,lumturi ajo krijon!
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Te Dua Pa Mas,
Te Dua Pa Dallim...
Te Dua Me Teper Sesa Shpirtin Tim...
S'te Dua Me Fjale,
S'te Dua As ME Germa...
Por Te Dua Nga Shpirti, Te Dua Nga Zemra..
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Nuk ha mëngjes se të mendoj ty
Nuk ha drekë se të mendoj ty
Nuk ha darkë se të mendoj ty
Nuk fle gjumë se më hahet buka??
 
 • Haha
Reactions: NGU
A e din e dashur se me ty kam rene ne dashuri
Po sme besove kockat kam me ti thy
A e din e dashur se pa ty sjam rahat
Pranom me mir se do te lo sakat… lol
 
Poezi ne instagram,
Bashk me ujqerit po kercej,
Nem ca gram te gjej derman,
E qelizat ti defrej.

Me cdo foto qe postove,
Me coptove, me shkatrrove,
Me the pirdhu me shikim,
Tragjedi e shpirtit tim,
Mrekulli per cdo vegim.

Gur ne zemer pergjithnji,
Cdo mendim kthyer ne hi,
Nga nje ndenje per cdo fjal,
Jam fajtor se te dua, ndaj dhe po te them "Me fal?"
 
Ja kshu ???


To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Tu sei entrata in quella parte del cuore dove ci sono le cose più buone, quella simile a una credenza dei dolci
dove c'è la Nutella, i biscotti, le merendine, la marmellata; quell'angolo di cuore dove quando uno ci entra, succeda quel che succeda, da lì non uscirà mai. Non c'entra l'amore. Da quando ti conosco non smetto di volerti bene!
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-𝐁𝐢𝐬𝐞𝐝𝐞̈ 𝐦𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐞𝐧....

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Shendeti

  Votat: 1 7.1%
 • 3-Treni I enderrava....

  Votat: 0 0.0%
 • 4-"Ka netë"

  Votat: 4 28.6%
 • 5-`Ne endrren e nje treni.`

  Votat: 2 14.3%
 • 6-Treni jetës

  Votat: 3 21.4%
 • 7-Kohë lufte...

  Votat: 0 0.0%
Back
Top