• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Skllav i kujt je?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Skllave e my goals/qellimeve/objektivave te mia.
 

Lauri

Anunnak
Skllav i sistemit kapitalist. I sistemit bankar. Keta ta thithin gjakun me apo pa konsensin tend. Dhe nuk e ndjen fare.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ne pergjithesi me mjafton Zoti,
por ndonjehere ne momente dobesie behem skllave e veshtiresise. :( Ama pune minutash eshte 😋
 
Top