• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sinonimet

kitrra 123

plak gjufurrak
Te mesojme duke lozur.

Sinonime
janë fjalë të ndryshme me kuptime të ngjashme apo të njëllojta dhe janë të zëvendësueshme (të këmbyeshme).

shembull:

i vjetër - i moshuar
i bukur - i pashëm

vazhdoni me tutje:

Modest - ???????
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sinonimet

Modest-I thjeshte...


Llafazan-??
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sinonimet

Llafazan-Logoroik :)


Shume??
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sinonimet

Shume - Teper


Elbasani - ??
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

egoist- vetjak

Hargjoj - ????
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sinonimet

Shpenzoj...

Marredhenie-??
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Lidhje.
Kafshe-?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Joshje ( spranohen fjale te huaja ketu :p)

Liber-?
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

dritare - penxhere
kepuce ?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Shapka.

Bosh-?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Veshje.

Dimer-?
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

uffff plasa
pc ?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Kompjuter.

Tavolin-?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sinonimet

Sahat...

Divan??
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

miner...
shami ???
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sinonimet

Filtrues ajri(se di nese mund te quhet keshtu)...

Qendisje??
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

Pyll o kitrra pra :p
Bluze ?
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Sinonimet

triko

Kamp-
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Fushe ( se di ne ckuptim e kishe shkruajtur ti mua kjo me erdhi ne mendje)

Fotografi-?
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

Resme
Zhurm ?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Kaos.

Vetulla-?
 
Private conversations
Help Users
    Top