• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Si ndiheni sot?

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Faleminderit Hila, po kshu si ka nis do me mbaje me jave me duket:D❤

P.s paska dal nje rast me korone ne Tetove, nk jam une jo lol
Nk ma mban me ik ne spital😆
Dritt tii ,ja une mbreme kam pat koll shume .Me jan nxirë aq shume dhe rrathet e syve(jam bere si Zombie 😂😂) por qe jam me mire se ditet e para 😂😂 se as gjume nuk flija dot
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Dritt tii ,ja une mbreme kam pat koll shume .Me jan nxirë aq shume dhe rrathet e syve(jam bere si Zombie 😂😂) por qe jam me mire se ditet e para 😂😂 se as gjume nuk flija dot
Dita e 3 sot e imja, por as une nk shifem me sy. Mua me keput te teren, aq fuqi kena ne😄
Shpresoj t’na kaloje sa me shpejte🥰
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
E qete!
E izoluar fizikisht,por sdo te thot se dhe mendimet i kam mbajt brenda 4 mureve😝
 
Top