Si do vepronit nese zbuloni se personi qe doni, eshte i/e martuar dhe e ka fshehur?!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
S`do i thoja gje,do i zbuloja qe dhe une jam e martuar hahahahahahahahahahah.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dashuri...c jane keto fjale qe thua?☹️
Ohhh Pukuuu. :love::love::love:
Sa per pak muhabet e thash,se une as qe kaloj ne mendje te mbaj ty te fshehur.
burrin tim te dashur,agapi mouu.
 

Aleks30

Banned
Boh! Se di!
Varet nese e dua apo e dashuroj.
Nese eshte e para, do vazhdoja. Tek e dyta do i jepja mundesi te zgjidhte ndoshta por prap per kte te dyten nuk jam i sigurt
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
S'do kishte me jete per mua, zemra ime s'do rrihte me, gjethet e pemve do u vyshknin, dielli s'do leshonte me rreze, niveli i O2s ne ajer do binte ndjeshem....shum e trishte pz.
 
Top