• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptarja, atletja më e mirë në Maqedoni

legjenda

Tetova
Atletja më e mirë shqiptare në Maqedoni, Drita Islami, e cila vrapon në 400 metra me pengesa, konsideron se viti 2016, ka qenë vit i suksesshëm për të. Ajo është zgjedhur atletja më e mirë në Maqedoni nga Federata Atletike Maqedonase. “Viti 2016 ka qenë viti me i suksesshëm për mua gjatë gjithë karrierës sime 7-vjeçare. Edhe pse 5 vite radhazi jam zgjedhur atlete e vitit, mirëpo ajo ka qenë në kategori me të ulëta sipas moshës që kam pasur, ndërsa ky titull bën pjesë në kategorinë më të lartë dhe është çmimi kryesor në atletikë. Jam shumë e lumtur që arrita ta fitoj këtë titull, mendoj që pjesëmarrja ime në Lojërat Olimpike – ‘Rio 2016’, më siguroi këtë çmim. Ndjehem shumë krenarë me veten për pjesëmarrjen time atje, si dhe për sukseset e arritura, shpresoj që vitin 2017 me presin suksese edhe më të mëdha, duke filluar me rekorde të reja, normë europiane si dhe medalje ndërkombëtare. Dua ti falënderoj përzemërsisht familjen, shoqërinë si dhe gjithë njerëzit tjerë që me kanë mbështetur gjatë gjithë kohës, mos e harroj edhe trajneren time Aleksandra Vojneska për punën që po bën me mua”, ka thënë Islami.
http://www.botasot.info
 
Private conversations
Help Users
    Top