Shqiptarët po ikin familjarisht! Më shumë largohen mjekë, infermierë dhe IT

oj shoqe nena Shqiperi na ka tradhtu te gjitheve, por puna eshte nga ferra te dali trendafili. :D
ja ne qe na deboi, te kthehemi e ta bejme nenen te zere mend :D
Po moj shoqe po. Duke bërë nënën të mbushet mend thahet ferra e jo më të dalë trëndafil.
Ndjesë për pesimizmin tim sepse në ëndërr gjithmonë jam kthyer në vendlindje 🙁por kthimi pas shumë dekadave nuk është edhe aq i lehtë, për fat të keq. Mbase një ditë. 😊
 
Po moj shoqe po. Duke bërë nënën të mbushet mend thahet ferra e jo më të dalë trëndafil.
Ndjesë për pesimizmin tim sepse në ëndërr gjithmonë jam kthyer në vendlindje 🙁por kthimi pas shumë dekadave nuk është edhe aq i lehtë, për fat të keq. Mbase një ditë. 😊
E di Desa e di. :)
Fundja edhe xhennet te jete, cdo njeri e njeh vete jeten e tij, situatat, gjerat primare qe ka, etj etj. :) Ne fakt, jeta kaq vite me ka mesuar qe te mos i them askujt, as rri ,as ik, as kthehu, asgje. M'i kane thene aq shume mua te gjitha, saqe pyejsa veten: Kush e di me mire?! Une apo ata?! Dhe me e bukura ishte kur nga i njejti person vinin dhe 2-3 versione kontradiktore. 😅

Po si do bejme shaka ne ketu ne forum ndryshe. :D
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 2 25.0%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 5 62.5%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top