• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shkembejme libra!

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ashtu sic eshte tema per kerkesat muzikore le te hapim dhe nje per librat.
Meqe skemi mundesi te shkembejme libra ne dore le ta bejme ne kete menyre.
Ndaj nese keni ndonje liber ne pc ne pdf ose si doc postojeni.

Une do doja shume nje liber te Sophia Kinsella me titullin " I love shopping a New York" ne gjuhen italiane.
Flm!

XoXo
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shkembejme libra!

Une do doja shume nje liber te Sophia Kinsella me titullin " I love shopping a New York" ne gjuhen italiane.
Flm!

XoXo
Ta gjeta une kte librin. :)
Ta hodha ne zippy, provoje njehere kte linkun:
Zippyshare.com

PS> Jane dhe ca libra te tjere "I love Shopping con mia sorella"; "I love shopping per il baby". Po i deshe me thuaj te ti hedh dhe ato. ;)
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Shkembejme libra!

Ta gjeta une kte librin. :)
Ta hodha ne zippy, provoje njehere kte linkun:
Zippyshare.com

PS> Jane dhe ca libra te tjere "I love Shopping con mia sorella"; "I love shopping per il baby". Po i deshe me thuaj te ti hedh dhe ato. ;)
Ohhh dashuri dashuri ku e gjeteeeee? ♥♥♥♥♥♥

Shume flmmmm ndihem e elektrizuar totalisht hah flm :**
Jo keto i kam por meqe doja ti ndiqja ne rregullin qe kjo i ka botuar akoma si kam lexuar "D
Ama jane disa te tjere qe skam e ti them :*
Flm serish :)))
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Shkembejme libra!

Un kshu lexoj ne pergjithsi. Physics of the Impossible: A Scientific Exploration into the World of Phasers, Force Fields, Teleportation, and Time Travel by Michio Kaku | 9780307278821 | Paperback | Barnes & Noble

Duhet me hap dhe nji tem ku secili nga ne ketu ben ose eksperimenton me muzike. Edhe i bejm kerkesa njoni-tjetrit per nai keng. Duhet me hap dhe nji YouTube Channel nqs doni.
Ka nje teme per kerkesa muzikore por jo te personalizuara

Pse jo :)
Une ama laj duart sepse smarr sh vesh nga muzika mix e keto gjera..:(
 
Top