Shenjat e horoskopit të renditura nga naivja tek më dinakja

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Tashmë e dimë se shenja e Horoskopit zbulon shumë rreth personalitetit tonë të fshehtë. Të paktën këtë deklarojnë astrologët dhe personat që besojnë tek parashikimi i yjeve. Më poshtë keni të renditur shenjat nga më naivja tek më dinakja, sipas parashikimit të astrologëve.

Shigjetari-U habitët që gjetët Shigjetarin në krye të listës? Nuk keni përse pasi të lindurit në këtë shenjë më naivët e gjithë zodiakut, ta që besojnë më shumë, aq sa ndonjëherë rrezikojnë t’i bëjnë për ”budallenj”. Ndryshoni para se të jetë vonë.Dashi-Dashi është një tjetër shenjë që mund të manipulohet lehtë. Ka një zemër të madhe, është i mirë dhe përpiqet t’u gjendet pranë njerëzve kur kanë nevojë për ndihmën e tij. Kjo gjë i bën ata më të pambrojtur dhe të manipulueshëm.

Demi-Demi, më shumë se naiv, është i zhytur në mendime, i qetë dhe një vëzhgues i kujdesshëm. Ai shpesh quhet naiv, sepse nuk ndërhyn në konflikte, por e vërteta është se atij nuk i bëhet vonë për debatet.

Peshqit-Peshqit janë njerëz të ndikueshëm, ndoshta nga të parët në renditje. Ata janë të kushtëzuar nga emocionet dhe njerëzit të cilëve u besojnë.

Luani-Luani është një nga shenjat që arrin të bëjë kompromise. Është pjesërisht naiv, por jo shumë. Në disa drejtime, ai është i ndikuar nga të tjerët, por në raste të rralla, nëse zbulon se ata po tallen me të, ai nxjerr kthetrat.

Peshorja-Peshorja është dukshëm e ashpër dhe e ngurtë, por është vetëm në dukje. Avantazhi i Peshores është se arrin të dalë mirë nga çdo marrëdhënie apo situatë. Avantazhet e të qenit tinëzare apo jo?

Bricjapi-Me Bricjapin nuk do të jeni në gjendje të luani pisët. Më shumë se shenjë e zgjuar, është racionale. Nëse vendos diçka në kokë i vë pikë, nuk ka asnjë mënyrë për ta bërë të ndryshojë mendjen. Shfaqet si person i ftohtë që sheh punën e vet, por mos e ngacmoni.

Ujori-Ujori është një nga ato shenja që i pëlqen të shohë punën e vet, por nëse është i interesuar për diçka, ai do të bëjë gjithçka që mundet, për të arritur atë që dëshiron. Duhet të bëni kujdes ndaj njerëzve të kësaj shenje se janë hileqarë të frikshëm.

Akrepi-Akrepi është ai që besohet të jetë më i mençuri dhe më dinaku nga të gjithë, por jo. “Dinakëria” shpesh e shtyn të bëjë gabime dhe lëvizje pa kuptim. Megjithatë, ai është një tinëzar i madh dhe plot keqdashje.

Virgjëresha-Është një shenjë tjetër që duhet mbajtur nën kontroll. Ka një kapacitet të madh për nuhatje, e kupton kur diçka është e gabuar dhe e di se si të përballojë situatën. Virgjëresha nuk është aq e ëmbël sa duket. Di se si të jetë e pamëshirshme.

Gaforrja-Gaforrja është e dyta në renditje e shenjave më ziliqare. Ka një kapacitet të jashtëzakonshëm për manipulim. Me sytë e tyre të ëmbël ata dinë të bëjnë që dikush të bjerë në këmbët e tyre. Janë mbrojtës të mirë dhe të kujdesshëm.

Binjakët-Pa dyshim, binjakët janë shenja më inteligjente, por edhe tinëzare e gjithë zodiakut. Gjithmonë kanë përgjigjen gati. Janë padyshim më manipuluesit dhe më të fuqishmit e 12 shenjave. Ata kanë një ambicie shumë të zhvilluar dhe nëse duan diçka, nuk i pengon dot askush.
 

Monique

With or Without u
Shigjetari-U habitët që gjetët Shigjetarin në krye të listës? Nuk keni përse pasi të lindurit në këtë shenjë më naivët e gjithë zodiakut, ta që besojnë më shumë, aq sa ndonjëherë rrezikojnë t’i bëjnë për ”budallenj”. Ndryshoni para se të jetë vonë.
Gjynah
Edhe 100 here i kom thone ,po sni gjo naivja dreqit
Plac ne vend a nive?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Ca muaj lindin binjaket?
 
Tashmë e dimë se shenja e Horoskopit zbulon shumë rreth personalitetit tonë të fshehtë. Të paktën këtë deklarojnë astrologët dhe personat që besojnë tek parashikimi i yjeve. Më poshtë keni të renditur shenjat nga më naivja tek më dinakja, sipas parashikimit të astrologëve.

Shigjetari-U habitët që gjetët Shigjetarin në krye të listës? Nuk keni përse pasi të lindurit në këtë shenjë më naivët e gjithë zodiakut,

Binjakët-Pa dyshim, binjakët janë shenja më inteligjente, por edhe tinëzare e gjithë zodiakut. Gjithmonë kanë përgjigjen gati. Janë padyshim më manipuluesit dhe më të fuqishmit e 12 shenjave. Ata kanë një ambicie shumë të zhvilluar dhe nëse duan diçka, nuk i pengon dot askush.

@Monique fiks ta ka gjet lool

Po dhe mua jo keq lool
 

Monique

With or Without u
Shigjetari-U habitët që gjetët Shigjetarin në krye të listës? Nuk keni përse pasi të lindurit në këtë shenjë më naivët e gjithë zodiakut, ta që besojnë më shumë, aq sa ndonjëherë rrezikojnë t’i bëjnë për ”budallenj”. Ndryshoni para se të jetë vonë.
Oiiii oiiii oiii mortja qe ste lan e shplan o shigjetar ,po shyqyr qe ta mdreq biografine ashendenti ne akrep lool
 

Endrra

VIP
V.I.P
Gaforrja-Gaforrja është e dyta në renditje e shenjave më ziliqare. Ka një kapacitet të jashtëzakonshëm për manipulim. Me sytë e tyre të ëmbël ata dinë të bëjnë që dikush të bjerë në këmbët e tyre. Janë mbrojtës të mirë dhe të kujdesshëm.
Workout Yes GIF by Openfit
 
Top