Shembet Teatri Kombëtar!

Nuk e di sa me ka lenduar kjo , dua te mos flas por eshte e pa mundur, lexoj keto dite shume shume informacione , publik nga te gjitha ngjyrat , por zemerimi kete rradhe eshte shume i fort , mund te jene kundra ketij debati 5 % ma 95 % eshte kundra kryetarit bashkise se shpejti jemi ne zgjedhje rrenjesore .
 
Smerrem me politike as me ka intersuar ndonjehere.Di vetem te them qe cdo qytet nuk eshte sic ka qene.Un e shikoj x mire gjithe keto ndryshime.Krahasoj si kane qene dhe si jan bere.Kaq .Rip teatro Jo per gje por te prishi nje shoku im pas lalit qe ja hongsha zemren ?
 
@Landa 1 lere gishtin por ku ishit ju kur e prishen.Kshu me germa te gjithe u preken me vepra beri gje populli apo dolen 5 pleq edhe kujtonin se sdo hanin dru.?
Prit prit ... kur u hodh diktatura ishin qytetaret e Tiranes qe u ngriten dhe me vone u derdh gjithe vendi . Edhe kete here mos u befasoni nga qytetaret e Tiranes Shkoder Dures kavaje Berat etj etj
 
Prit prit ... kur u hodh diktatura ishin qytetaret e Tiranes që u ngriten dhe me vone u derdh gjithe vendi . Edhe kete here mos u befasoni nga qytetaret e Tiranes Shkoder Dures kavaje Berat etj etj


Dures ??? E me mire ne me Dru jemi mesuar. Nuk shtyhet jeta po nuk ta skuqi njehere tjetri ???????
 
Smerrem me politike as me ka intersuar ndonjehere.Di vetem te them që cdo qytet nuk është sic ka qene.Un e shikoj x mire gjithe keto ndryshime.Krahasoj si kane qene dhe si jan bere.Kaq .Rip teatro Jo per gje por te prishi një shoku im pas lalit që ja hongsha zemren ?
Shoku yt do haj burgun
 
Smerrem me politike as me ka intersuar ndonjehere.Di vetem te them që cdo qytet nuk është sic ka qene.Un e shikoj x mire gjithe keto ndryshime.Krahasoj si kane qene dhe si jan bere.Kaq .Rip teatro Jo per gje por te prishi një shoku im pas lalit që ja hongsha zemren ?
L.... di ti stimuloj famozet me nga nje çeles " Qytetar Nderi" sic ja dhuroi familjes se arkitektit Italian Gheraldo Bosio . Ai çelës ishte per te mbyllur historine atij arkitekti dhe per tjahedhur ne ERË ( i pa besë)kete ben kryetari bashkise( qytetar i pa denjë)
 
L.... di ti stimuloj famozet me nga një çeles " Qytetar Nderi" sic ja dhuroi familjes se arkitektit Italian Gheraldo Bosio . Ai çelës ishte per te mbyllur historine atij arkitekti dhe per tjahedhur ne ERË ( i pa besë)kete ben kryetari bashkise( qytetar i pa denjë)
Eme mire qetsohu se un nga fshati jam nuk I mbyllim dyert me celsa por I vendosim shulin mbrapa ????????
 
Me vjen keq kush nuk arrin te kuptoj se cfare ndodh ? ai zhgaraviti fytyren e njerezise , por ky popull me kete korone ju eshte pastruar opiumi i shume viteve dhe jane zgjuar BESOMËNI ne kete mendim ( une keto studime bej ).
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top