Sa Leke/ Euro /Paund keni ne xhep kete moment

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Mjaftueshem...
 

jana80

Super Moderator
Oh flm shume Jana, ne te tilla gezime ta kthefsha.
Mos u anko fare une ik me xhakete ne pune mes korriku 15 grade ti plazh ka 3 muaj .. aty te pickojne..
Pertej shakave ishte nje barishte qe urrenin miskojat me sakt nuk adroheshin ..do i kerkoj emrin .. :)
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Mos u anko fare une ik me xhakete ne pune mes korriku 15 grade ti plazh ka 3 muaj .. aty te pickojne..
Pertej shakave ishte nje barishte qe urrenin miskojat me sakt nuk adroheshin ..do i kerkoj emrin .. :)
Asht lule jo barishte
 

jana80

Super Moderator
Mirmengjes meqe ra fjala, apo nuk ra? 😜
Shiko fotografinë 1924868
:( ... nuk eshte e drejte dhe ben gjynah kur krijon tek njerzit lakmi...
Gjithesesi flm qe solle zhurmen ... nuk eshte pak per ne qe jemi ne mal... gjithesesi kujto naten e nxehte dhe djersen e pluhurin qe keni ju te detit :)
Ah meqense ra fjala uroj te kete pak ere por per pak ama :)
 

MO.

Be good or be good at it
:( ... nuk eshte e drejte dhe ben gjynah kur krijon tek njerzit lakmi...
Gjithesesi flm qe solle zhurmen ... nuk eshte pak per ne qe jemi ne mal... gjithesesi kujto naten e nxehte dhe djersen e pluhurin qe keni ju te detit :)
Ah meqense ra fjala uroj te kete pak ere por per pak ama :)
Ndersa un i uroj qe te kete shume ere,uji akull dhe 0 pjeshka emigrante 😂😂😂
 

Frank

An eye for an eye!
:( ... nuk eshte e drejte dhe ben gjynah kur krijon tek njerzit lakmi...
Gjithesesi flm qe solle zhurmen ... nuk eshte pak per ne qe jemi ne mal... gjithesesi kujto naten e nxehte dhe djersen e pluhurin qe keni ju te detit :)
Ah meqense ra fjala uroj te kete pak ere por per pak ama :)
Zot sa lakmi ta kam gojen e embel.:)
 

DeliriumMind

Speak the truth, even if your voice shakes 🦁☀️
Boh...
Dje terhoqa 210 + 45 i kisha.
Dola bleva ca dhurara dhe rroba per cunin dhe ngela me 15 🤣

Ja kshu me ikin mu 🥲
 

DeliriumMind

Speak the truth, even if your voice shakes 🦁☀️
Me mir me kart nuk shef gje , vetem ne fund te muajt ti viene il bilancio delle spese 😅
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Il problema è della carta prepagata... se ate e perdor pa frena
Por kur shof se cboj, du me shkul floket se punoj si kafsh
 
Last edited by a moderator:

DeliriumMind

Speak the truth, even if your voice shakes 🦁☀️
🤣🤣Une e kam ven me limit lol , per fat me ka scaduar bancomat kete muaj , spo e bej vetem si è si mos ta perdor se nje e dy ,karten lol 🤣
16270373699505632998454039200126.jpg
Mua sapo me erdhi e reja 😍😍😍😍😍
Qeka gjith xixa si è kam qef un ahahahhaha

Dhe bashk me te, dhe gazeta e Specchio dei tempi 🥰 la prima transizione sarà una donazione a loro e una alla fondazione ospedale infantile Meyer di Firenze per la ricerca. Nuk di nese i njeh si emra.
Se ket vit kam ndihmuar dhe ber dhurata por asnje donazione pervec ate te 730 qe ja bej vetem tyre.
 

Arya

👌
Shiko fotografinë 1925056
Mua sapo me erdhi e reja 😍😍😍😍😍
Qeka gjith xixa si è kam qef un ahahahhaha

Dhe bashk me te, dhe gazeta e Specchio dei tempi 🥰 la prima transizione sarà una donazione a loro e una alla fondazione ospedale infantile Meyer di Firenze per la ricerca. Nuk di nese i njeh si emra.
Se ket vit kam ndihmuar dhe ber dhurata por asnje donazione pervec ate te 730 qe ja bej vetem tyre.
Brava :) jo une skam ndermend ta bej , karten e kam vendosur do e le aty rrogen te rritet, do perdor vetem ato ne te zez qe mar plus kam burraqin ti le ca shpenzime dhe atit se thot mer me shum se une loool😛😛

ps: Ende se di rrogen time ai prandaj mburret 🤣🤣
 
Top