Sa here ne jave i vishni bluzat apo rrobat s`prapthi?

Meqe erdha shpi qe pare,nderrova rrobat dhe vesha bluzen sprapthi,e kuptova pasi bere fshesen e komplet shpise,me bezdiste dicka tek qafa, shikoj une bluza e veshur mbrapsht. :p
Ja me thoni ju ndodhe dhe juve?
Apov ec mua.
Keni dal noj here me bluze veshur sprapthi jashte? :p
ehhhh.
Po çorapet quhen 🤣🤣🤣gjithmonë së prapthi i vesh 🤣🤣🤣
Para 3 ditësh edhe unë e njëjta gjë më ndodhi me bluzën ,por ti e paske pat mall se vetëm etiketa të është rrotulluar,ndërsa unë e kisha komplet veshur në anën e kundërt dhe si zonjë zbrita të hapja rrobat jashtë ,përshëndeta nja dy tre komshie ,dhe kur hyra brenda në shtëpi pasi kisha mbaruar punët dhe do bëja dush .Atëherë e vura re unë 🤣
Kisha lën kokrrën e namit 🤣 po hajd mo mamat se kan trurin në vend kur merren me fëmijët 🤣sidomos kur jan të vegjël ,dhe problematik si grifsha ime 🤣
 
Sa e frikshme kjo tema .... mos i ndodhte kujt , kjo qe ju paska ndodhur juve . Une nje here e kam veshur kanatjeren mbrapsht dhe e perjetova shume keq .😜
 
Sjell fat po hë...:)
Dikur shkusi kur shkonte të kërkonte doren një vajze për fejesë, vishte gjithmonë diçka mbrapsht 🙃🙂🙃
Që t'i dilte mbarë 🤷
 
Sa e frikshme kjo tema .... mos i ndodhte kujt , kjo qe ju paska ndodhur juve . Une nje here e kam veshur kanatjeren mbrapsht dhe e perjetova shume keq .😜
Ti psixii mou ku ishe qe veshe sprapthi kanatjeren!? :p
E me pas pesove shok. :(
 
Hahaha
kam 1 trike te hapur qe e vesh mbi 1 triko tjeter,😁 dhe e vesh 1 dite parsh 1 dite mrapsht🤣.
Dje mkapi goca vogel te dora e thoshte: joo mos ik.
Dhe une i thoja; me lesho me lehso
Kjo: jo jo. une jam e forte.
Dhe une qe e lej te terheqi me fort dhe hoqa trikon.
Kjo tere qef: Ta hoqa triken, ta hoqa triken (me idene se une do merzitesha) 😅😅
Une: taraaa ta hodha. Ma ktheve trikon parç. flm flm. 🤣🤣
Ajo: Var turinjt
Kaq. 😁😁
 
Top