Sa do i besonit partnerit?

Ca ti bësh, eshte çeshtje zgjedhjesh
Të Imagjinoj që shtrëngon dhëmbët dhe vetullat të kthyera kurriz...dhe gishti tregues që shoqëron fjalën tënde: përjashtaa 👉
🙈🤣
 
Të Imagjinoj që shtrëngon dhëmbët dhe vetullat të kthyera kurriz...dhe gishti tregues që shoqëron fjalën tënde: përjashtaa 👉
🙈🤣
Pa shtrenguar dhembet dhe pa luajtur vetullat hic, se me krijohen rrudha , pse kot, une rrudhat i dua vetem nga buzeqeshja, por ai gishti sakt, mundesisht i hap dhe deren 😂
 
Normal qe i besohet .....se ka dy eh nganjehere don tre ...nje ne shtepi ...nje ne natyre ...e nje ne tastiere 😋😋
 
Kam 1 besim tek partneri im, saqe dhe me pa dicka me syte e mi, do pres te ma shpjegoj sepse ben vaki e mund te me kene be syte. :D 😂

Falenderoj Zotin qe vertet jam e qete ne kete aspekt. Nese ben vaki e ndodh dicka ne jete, thjesht do perballesh me te dhe kaq. Ama, skena xhelozie, kontrolle, dyshime ne 17 vite sa jemi bashke nuk kam patur asnjehere.
 
Nuk po kuptoj unë 🙄
Po flini për temën e çifteve besoj 🤔
Unë asaj gocës nga deti Vlorës i besoj prz me sy mbyllur 🙈
 
Perderi sa vazhdoj te jem e martuar me te akoma,tregon besueshmeri dhe deshire per te qene ne kete lidhje.
 
Kam 1 besim tek partneri im, saqe dhe me pa dicka me syte e mi, do pres te ma shpjegoj sepse ben vaki e mund te me kene be syte. :D 😂

Falenderoj Zotin qe vertet jam e qete ne kete aspekt. Nese ben vaki e ndodh dicka ne jete, thjesht do perballesh me te dhe kaq. Ama, skena xhelozie, kontrolle, dyshime ne 17 vite sa jemi bashke nuk kam patur asnjehere.
Me shume se vetes ,kete e them me sinqeritetin me te madh e mos me beni analiza,si,qysh apo tek....
Sa bukur te lexosh te tilla rrefime se ne kto dite qe kan ardh esht veshtire te gjesh besim tek dikush,gjithashtu dhe te japesh besim
E lus zotin qe dhe partneret tuaj tju vlersojne njejte ashtu sic e meritoni♥️
 
Back
Top