Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
main_rozi.jpg


Kur jeton në çift duhet t’u nënshtrohesh rregullave të çiftit. Këtë gjë ka bërë edhe Rozana Radi që në momentin që vendosi të bashkëjetojë me të dashurin e saj, Mc Kresha.
Mësohet se Rozana Radi i ka thënë “jo” një oferte vërtet të majme prej 1500 eurosh për të marrë pjesë në një koncert në Zvicër.Arsyeja e refuzimit të kësaj oferte të majme ka qenë e lidhur me vendimet profesionale të MC Kreshës, i cili së fundmi nuk pranon asnjë lloj oferte për koncerte nën 2000 euro.

Për këtë arsye edhe Rozana Radi, e cila është një ndër këngëtaret e kategorisë “1 milionëshe”, që në gjuhën e koncerteve përkthehet të këngëtareve që paguhen rreth 100 mijë lekë për koncert, u ka thënë lamtumirë 1500 eurove për të respektuar vendimet e partnerit të saj.///ekonomisti.info
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

Normal qe e refuzon, kur organizatoret vertete paguajn shume marramendese per paraqitjen e artisteve ne koncertete qe ata i organizojne dhe ate per te kenduar PLAY BACK.
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

Rozana nuk eshte per 1500 euro_Ofendim ky!
 

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

ja jap un aq,

vetëm n.q.s më premton se heq dor nga muzika.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

Pse me ngjan si tutor (Pimp) mua ky :( qe nuk e le te ta jape me me pak se 1500 euro .....
 
Top