Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

MasteR

I'm offline
ronaldo_1465914803-5662165.JPG

Cristiano Ronaldo sot mund të arrij edhe dy rekorde të tjera
Ylli i Real Madridit sot në ndeshjen kundër Islandës mund të arrij edhe dy rekorde tjera të mëdha në karrierë.

Ai me paraqitjen e sotme kundër Islandës, do të barazoj rekordin e Luis Figos për më së shumti paraqitje për Portugalinë, gjithsej 127.

Rekord tjetër që mund të thyej Ronaldo është edhe për shënimin në Kampionate Evropiane.


Në rast se ai shënon sonte kundër Islandës, atëherë do të bëhej lojtari i parë në histori që shënon në katër kampionate Evropiane radhazi.

Këtë mundësi mbrëmë e kishte edhe Ibrahimovic, por nuk e shfrytëzoi, ndërsa tashmë e ka portugezi. /Express/
 
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Dhe une uroj ti realizoje se mesin me topa te arte spo e kap dot lol
 
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Ky sikur m'ha buken mua!
 
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Tani Cris do jet duke qare se nuk arriti te bente nje gol. Poor.


O leg, bejm peticion te na e kthej buken. :p
 
Titulli: Ronaldo sot mund të arrij dy rekorde të mëdha

Tani Cris do jet duke qare se nuk arriti te bente nje gol. Poor.


O leg, bejm peticion te na e kthej buken. :p

Te ngrohte nga furra e dua! lol
 
Back
Top